Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A durex termékfajták közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A durex termékfajták közül mindegyik azonos méretű?

Figyelt kérdés
Vannak nagyobb méretűek vagy mind ugyan akkora? esetleg van amelyik biztonságosabb, jobb??személyes vélemények...előre is köszi!
2009. ápr. 18. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi h offolok, de szerintem túl drágák.

Én Lifestyles-t használok (jeleneg sajna nincs kivel, de ez nemlényeg :()

2009. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mind ugyanolyan méretű. a durex elitte az elég kicsi. az extra safe allitolag a kegbiztonsagosabb, de nekunk eddig az aruser-el se volt baj.
2009. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Itt a durex oldala,itt mindent meg találsz a mérteket is:


[link]


Én és a barátom bordót használjuk és mi meg vagyunk elégedve vele!


Az eső válaszolónak:Azt írtad,hogy drága!

Hát igen,lehet,hogy ez az egyik legdrágább márka,de sokan azt mondják hogy a Masculan sokszor kiszakad!

Hát ebben az esetben ugye lehetséges egy nem kívánt terhesség és ha azt abortusz mellett dönt valaki,akkor az jóval drágább,mint egy doboz óvszer!

Én inkább így mérlegeltem,amikor óvszert választottam!

Üdv!

2009. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11:44es vagyok!

Bocsi első válaszoló!

A Lifestyle-ról nem tudok sokat,mert mmi azt csak egyszer használtuk,mert nem voltak jók a méretek!

De én akkor is a Durex-re szavazok!

Üdv!

2009. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!