Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Természetes a barna folyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes a barna folyás?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 3 hete hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Fél évig szedtem, azért írta fel az orvos, hogy beálljon a menstruációm, ám én nem szeretném tablettákkal tömni magam. A tabi szedésével valóban órára pontosan megtudtam mondani, hogy mikor fog megjönni, és félek, hogy most megint össze-visszaság lesz. Azért is aggódom, mert mióta abbahagytam a tabit, azóta barna folyásom van. Ez normális lehet?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2009. ápr. 17. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális.Valószínűleg ezért kaptad,hogy beállítsa,és jól gondolod,most felborult.Talán menj vissza és beszéld meg a nőgyógyásszal
2009. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem akartal tabit szedni neki se kellett vna fognod. amugy xtem hulyeseg CSAK ezert tabit szedni, ha egeszseges vagy, magatol is beall 1 ido utan, ha nem, akkor pedig jo esellyel ha abbahagyod, ugyanolyan lesz a helyzet amint a maradek hormon is kitisztult a szervezetedbol.

ha mas okod nicns tabit szedni, szerintem ne szedd!!!! alapbol el sem kellett vna kezd, de ez mar mind1. ha viszont szunet utan kezdesz neki ujra szedni, azzal megint csak osszekavarsz mindent. szerintem a legjobb otlet h ha mar lealltal, ne kezd el ujbol. szerintem csak jot tettel.

2009. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

KÉrdező! Ne haragudj hogy zaklatlak, nemtudom megkapod-e a "választ"...

megkérdezhetem hogy mi okból kellett gyógyszert szedned? hormonális zavarok v. ciszta?

Köszönöm ha válaszolsz:)

2011. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!