Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás esemémyutáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás esemémyutáni tablettát lehet receptnélkül kérni? Vagy csak orvos írhatja fel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 05:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos felírja /sokszor minden további nélkül.../
2011. aug. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt olvastam az interneten hogy augusztustól vény nélkül is lehet kapni ez nem igaz?
2011. aug. 25. 05:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom. Kérdezd meg egy gyógyszertárban
2011. aug. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tervezték, hogy lehet majd vény nélkül kapni, de végül nem lett belőle semmi.
2011. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
volt ilyen terv, de aztán nem fogadták el. egyébként helyesen, ez nem cukorka, vészhelyzetre van kitalálva. ha lehetne recept nélkül kapni, az összes agyatlan ezt használná védekezésként és teljesen tönkretennék magukat vele.
2011. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem lesz kapható vény nélkül.
2011. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi egyetértekmár bevettem escapelle nevűt írte fel a dokim,sejnos így alakult muszály volt bevennem remélem soha többet nem kell vagy is teszek rólla hogy ne keljen ,felelőtlen voltam sajnos:(
2011. aug. 25. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!