Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki spirált 25 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki spirált 25 év alatt?

Figyelt kérdés

Engem ez az ius nevű hormonos fogamzásgátló érdekelne, 21 éves vagyok 15 éven belül nagyon nem akarok gyereket csak nem tudom hogy van-e olyan orvos aki felhelyezné ezt nekem.

Ha tud valaki orvost aki fiataloknak is felhelyez ilyet az szóljon! :)

Előre is köszönöm!!!


2011. aug. 23. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen felhelyezek mindenfélét a hüvelyedbe...
2011. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

IUD ez magának a spirálnak az orvosi neve, ezen belül van mechanikus védelmet nyújtó és hormonális is.

Többször szült nőknek tesznek fel spirált, ha olyan orvost találsz, aki mégis felteszi szülés előtt, akkor az vét a szabályzat ellen.

2011. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
spirált csak azok használhatnak akik már szültek, tudtommal..
2011. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, hogy csak azoknak lehet akik már szültek. plusz 15 évig nem is fog védeni. Ha jól tudom akkor 5 évente cseréltetni kell. Anyukámnak is nemrég szedték le, mert mondta az orvos, hogy már nem ér semmit amikor kérdezte, hogy mióta van fenn és anya megmondta, hogy mennyi ideje.

2011. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 25. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Az óvszer a legjobb!!
2011. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy 30 éves kor előtt semmiképp sem teszik fel csak,speciális esetben.Volt az a kislány aki szült 11-13 évesen,és 20 éves korára volt már vagy 3 gyereke,nah neki feltették.
2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!