Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex-ből melyik inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex-ből melyik inkább az ajánlottabb:hüvelykapszula, hüvelykúp, tabletta, és ez 100%osan megvéd a terhességtől?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én hüvelykúpot használtam, de gumival együtt. amúgy ha csak ezt használod nem véd meg a terhességtől, mondjuk hogyha teljesen normálisan és úgy ahogy le van írva a tájékoztatóban, úgy használod akkor is max 90%-os védelmet nyújthat.. Szerintem használjatok mellette gumit
2009. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

100% os védelmet egyik fogamzásgátló módszer sem nyújt!

Én a hüvelytablettát használom (kiegészítjük megszakítással)

2009. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem véd 100-asan...Sőt messze nem a leghatékonyabb módszer. Megszakítás nélkül elég veszélyes. Ha biztonságban akarod tudni magad, akkor szedj tabit, vagy használj gumit megszakítással.


[link]

2009. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

100%-osan csak a tabletta véd. Bármilyen tabletta, pl. algopyrin. De nem bevenni kell, hanem jó erősen a lány térdei közé kell szorítani. :))



Amúgy itt nézd meg a Pearl indexet:

[link]


100%-os védelem nincs, de legalább itt látszik, hogy mi az, ami szinte hatástalan védelem, és mi az, ami egész jól megközelíti a 100%-ot.

2009. ápr. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!