Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol vegyek óvszert? Milyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyek óvszert? Milyet? És mennyibe kerül? Hány darab van benne?

Figyelt kérdés
Most lessz az első... szeretném előtte még gyakorolni! De nemmerek venni! Azokat is kiszolgálják akik még nem 18 évesek? légyszi ne fikázzatok hanem nagyon megjhálálnám ha segítenétek!
2008. márc. 6. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen kiszolgálják.vehetsz durexet vagy más milyet life...nem tudom hogy írják pontosan.A 3db ára 500ft körül mozog.Hogy hol vegyél,hát szinte mindenhol lehet már kapni.Mondjuk drogériában,vagy tescoban...
2008. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármely élelmiszerboltban van: Profi, Plusz, reál, mittudomén.


Igen, a lifestyles óvszerek tényleg jó minőségűek. Ha pedig zavar a vásárlás, vegyél a neten, online. Igaz, hogy a postaköltséget is fizetheted, de a kényes pillanatokat megúszod.

2008. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy ne vegyél márkátlan és olcsó terméket, mert az veszélyes.

Vegyél Durexet (10 dbos kb 1200,-) vagy Lifestyle (3 dbos 500.-) vagy vehetsz Masculant, ez 10dbos és olcsó, de jó!! kb 5-600 ft.

Vehetsz bármelyik gyógyszertárban, dmben, rossmannban, tescoban, de a legtöbb boltban van.

És nem kell szégyellni, menj oda és vedd meg. Ez az élte természetes része, nincsmit szégyellni rajta. Inkább légy büszeke magadra, hogy te veszel, és nem vagy feleőtlen!!! nincs mitől félni,v agyi s a terhességtől igen!! úgyhogy inkább kűzd le magad, és vegyél, meglátod nem is oylan nagy dolog ez...

2008. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

engem személy szerint a lifestyles mar. Nem tudom, hogy a sikosító, vagy a spermicid, de szó szerint mar. Úgyhogy azt nem ajánlom.

durexet egyszer próbáltam, mert elfogyott a szokásos, drágállottam. Annó amikor még kellett a masculan volt nálam a nyerő. tizes csomagban volt, nem hármasban, és annyiba került a 10 db, mint 3 a durexből vagy a lifestylesból.


Sok szórakozóhelyen van a wc-ben automata, ha annyira félsz venni.


Elsőre én is be voltam egyébként szarva, de ha belegondolsz, csak neked az első, nekik, akik eladják a sokezredik... nem is foglalkoznak vele. :)

2008. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is sokáig a Lifestyle-t használtuk, és tényleg mar. Durex-et most próbáltuk először, és bár tényleg drágább, jónak tűnt. Masculant nem ismerem.
2008. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Figyu az első hogy a Masculan az nem egy nagyszám baromi büdös zselével van be vonva a www.durex.hu -ról választhatsz.

Bár én efektiv az elsőt a helyedben gumi nélkül akarnám majd de ez mind1 a te dolgod..

A meg vásárlástól ne félj kis üzletben vedd ott rád néz a kis csaj és mond azt hogy egy haver kért meg, hogy vegyek nem mert el jönni meg venni..

És akkor nem te leszel szar helyzetben hogy ilyet vettél:-P

Amugy szerintem is tög gáz ilyet venni nem érdekel ki mit mond gáz és kész..

Ha már mégis venni akarsz ezt vedd szerintem ezel nem mész el olyan gyorsan: Performa a neve.

[link]

2008. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!