Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Latex-mentes óvszert keresek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latex-mentes óvszert keresek. Milyet ajánlanátok, és mennyibe kerül darabja?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor nem horribilis összegért.
2010. jún. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


pl. de van a neten kismillió fajta... az ilyen kérdéseket nem értem h szinte követeli a választ de nem jut eszébe magának keresni valamit...

2010. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lifestyles skin
2010. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lifestyles SKYN nagyon jó, nagyon kényelmes, ultravékony, nem szakad el. 3 db kb 800 ft, minden DMben lehet kapni.
2010. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Re: ma 21:32


Ami írtál (Durex Avanti), arra már én is ráakadtam. Bár nem keresek rosszul, de azért ez nekem a horribilis összeg kategóriához tartozik (1200Ft/db!).

2010. jún. 8. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy másik kérdést itt a GYK oldalon, ahol valaki szintén latex-mentes óvszert keresett. Amiket eddig nem említettetek:


Trojan Supra, Trojan Naturalamb, Sagami Original, Female Condom


Lehet ezeket Mo-on kapni, mert például a Trojan Naturalamb-et keresgéltem már, de nem sok sikerrel? Ha igen, akkor hol és mennyiért?

2010. jún. 8. 23:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, van egy magyar weblap, ahol a Trojan Naturalamb 3000Ft/db!
2010. jún. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!