Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire utalnak a jelek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalnak a jelek?

Figyelt kérdés

Menstruációm mindig is rendszertelen volt,volt,hogy 37 napos,volt hogy 43.napos menstruációm volt ebben az évben! Fogamzásgátlót szedtem,és ez év januárjától abbahagytam,és most megint ilyen rendszertelen lett a ciklusom!Fogamzásgátló előtt volt,h 50. napos ciklusaim is voltak.

Ma a 45.napon vagyok,de már nagyon fájnak a melleim,és a hasam is,mindig érzem,h megjön,de semmi,krémes fehér folyásom van.Már teszteltem a 41.napon délután,az negativ lett,majd a 43.napon reggel is,az is negatív lett! Párommal gumióvszerrel védekeztünk!

Nem lehetséges,h most van peteérésem,és késön fog megjönni? Nagyon szeretném már elkezdeni a fogamzásgátlót,mert igy nagyon ideges vagyok.Szerintetek,ha már baba lett volna,akkor már kimutatta volna egyértelmüen a teszt?


2011. aug. 19. 14:05
1 2
 11/18 anonim válasza:
Érdemes lenne csináltass aminek hormon profil a neve. A vérzést követő 14. és 21.nap le kell vetetni a vért ha jól emlékszem. Lehetséges hogy valamelyik hormonból kevés van neked. Ezért szedek pl. én is fogamzásgátlót mert nekem is csak így rendszeres a vérzésem.
2011. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17 éves "kérdező" voltam :) ..hát változó, múltkor megjött 33.napra.. de volt már olyan hogy 45-50 napra jött csak meg:|.... pedig 14-15 éves korom körül 30-35 napos volt :)
2011. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

18:51-es válaszolónak:


12 éves koromban jött meg elöször,akkor nem igazán figyelgettem,h mikor jön meg,úgy 16 évesen figyelgettem azt hiszem v késöbb,de igen rendszertelen volt,volt h 50 napos is volt igen.És 19 évesen mentem el,párkapcsolatom is akkor lett,és igy kezdtem el,mondta a doki,h beszabályozza,most meg nem volt kapcsolatom,igy abbahagytam,gondoltam nem mérgezem magam feleslegesen,meg 4 év alatt beállította rendesen a gyógyszer!üdv

2011. aug. 22. 14:47
 14/18 anonim ***** válasza:

18:51-es vagyok:) köszönöm szépen a kielégítő választ:) én is dettó ugyanígy vagyok azzal a különbséggel hogy 17 éves vagyok és már elvesztettem a szüzességem kb 2 hete, azóta barnás folyásom van, ma volt vmi pirosas is de olyan csekély hogy most nem tudom eldönteni hogy menjek így orvoshoz vagy ne? (mert tudtommal ha megvan akkor amúgy sem tud megvizsgálni)

Szerinted/Szerintetek? :S:S:S

2011. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ha elvesztetted a szüzességed,akkor a szüzhártya repedés után is lehet vérzés egy kevés,emlékszem nekem is utána pár napig volt. Ez a barnás vérzés nálad akkor menstruáció akar lenni? vagy mire várod?
2011. aug. 22. 15:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy az miatt lenne mert mikor kivette akkor nem volt semmi jele, nem véreztem...másnap jelentkezett...1 hétig barna volt...ma meg vér is jelentkezett de nagyon kis mennyiségben és nemtudom hogy ez most a mensim e vagy sem...nem ilyen szokott lenni:S...amúgy a 40.nap körül vagyok:S... és ezért nemtudom hogy most elmenjek-e a dokihoz v. ne... :S mivel h lehet h "megvan" ...
2011. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap dokinál,megnézett minden,csinált hüvelyi ultrahangot is,megvizsgált,sőt még egy tesztet is csinált,minden negativ lett,semmit nem talált,csak azt mondta,h hormonális eredetű a probléma,látta,h meg van vastagodva a méhnyálkahártya,aminek le kellett volna válnia,de nem vált le a múlt hónapban nálam.Adott egy gyószert,ami meghozza,5 napig reggel-este kell szednem,majd abbahagyni,ennek a hiánya meghozza,utána azt mondta,h elkezdhetem a fogamzásgátlót,az majd beszabályozza! úgyhogy örülök,hogy nem lett semmi komoly gond.
2011. aug. 24. 12:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök:D Én is voltam dokinál:D elmondtam neki hogy rendszertelen meg hogy egy hete barna is van:S azt mondta hogy ebbe a korba még normális..meg hogy lehet h majd magától beáll, de az is lehet hogy sosem fog mert vannak olyan nők akiknek sose áll be :) hormonok kérdése:) mondta még hogy ha szeretném akk fog.gátlót felírhat mivel az szabályozza majd... de én egyrészt azért nem szeretném mert távkapcsba élek szal "gazdaságosabb" az óvszer... másrészt még "csak" 17 vagyok és még ezzel ráérek szerintem:D a barna folyásból meg vér lett..tehát megjött :D és öm megvizsgált azt mondta minden rendben és ennyi volt :D
2011. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!