Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire utalnak a jelek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalnak a jelek?

Figyelt kérdés

Menstruációm mindig is rendszertelen volt,volt,hogy 37 napos,volt hogy 43.napos menstruációm volt ebben az évben! Fogamzásgátlót szedtem,és ez év januárjától abbahagytam,és most megint ilyen rendszertelen lett a ciklusom!Fogamzásgátló előtt volt,h 50. napos ciklusaim is voltak.

Ma a 45.napon vagyok,de már nagyon fájnak a melleim,és a hasam is,mindig érzem,h megjön,de semmi,krémes fehér folyásom van.Már teszteltem a 41.napon délután,az negativ lett,majd a 43.napon reggel is,az is negatív lett! Párommal gumióvszerrel védekeztünk!

Nem lehetséges,h most van peteérésem,és késön fog megjönni? Nagyon szeretném már elkezdeni a fogamzásgátlót,mert igy nagyon ideges vagyok.Szerintetek,ha már baba lett volna,akkor már kimutatta volna egyértelmüen a teszt?


2011. aug. 19. 14:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Normális válaszokra vagyok kíváncsi! köszönöm!
2011. aug. 19. 14:10
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha negatív lett akkor negatív lett ,ha meg pozitív akkor meg pozitív ilyen egyszerű
2011. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Illetve arra terjedt ki a kérdéskör,hogy valaki tapasztalt-e ilyet.Nem tudom,h mi lehet az oka a kimaradásnak.És hogy várjam a következő menstruációt,vagy teszteljek még?
2011. aug. 19. 14:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és kérdezd meg..
2011. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! ne haragudj, választ nemtudok adni, viszont megkérdezhetem hogy hány éves vagy? mióta rendszertelen és mi okból?

17 éves vagyok, lassan készülök dokihoz, mert 13 éves korom óta rendszertelen a mensim és eléggé idegesít, és nemtudom mitől, nagyon félek :S

2011. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kérdező, a jelek arra utalnak, hogy hülye vagy...a rendszertelen menzesz kezelést igényel...keress egy olyan orvost, aki kezel és megtalálja a probléma okát


17 éves kérdező, hány naposak a ciklusaid?

2011. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok,19 éves koromban kezdtem fog.gátlót szedni,h beálljon töle,és most 22 évesen hagytam abba,mert nem volt párkapcsolatom,azt hittem,azért 4 év alatt beszabályozza,akkor lehet tévedtem.Ma csináltam még egy tesztet,és negativ lett!
2011. aug. 20. 07:58
 8/18 A kérdező kommentje:
46.napon vagyok
2011. aug. 20. 07:59
 9/18 anonim ***** válasza:

abbahyagytad a fog-gátlót, ezért is lehet h rendszertelen a mensid, meg hát am is az volt...MINDIG, tabi közben meg ugye nem menstruálsz csak megvonásos vérzésed van


tehát: rendszeretel a mensid, amit nem tudhatunk h miért, de ha tabit szedsz akk majd beáll

2011. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! amióta megjött azóta rendszertelen? és 19 évesen mentél először orvoshoz?
2011. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!