Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Tegnap együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap együtt voltam a barátommal, de a gumi véletlenül bennem maradt

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a barátommal,de a gumi véletlenül bennem maradt,összefogtam a végét és kivettem.A sperma benne volt,ez a menstruációm után 2 nappal történt.Nagy az esélye h teherbeestem?és h hnap jutok hozzá 72 órás tablettához,akkor már késő lesz?Am akár én is megvehetem a patikában nem?kérlek segítsetek.Nem gondolom,hogy jutott belém sperma..mert volt a gumiban és a barátom mindig kiveszi mielőtt elmenne és pont akkor csúszott le..Segítsetek.
2009. ápr. 15. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

a nagymamast azt arra ertettem, hogy le lettem pontozva mert azt irtam h menj es vegyel gyogyszert. ezert huzodtam fel, a nagymamas dolog nem neked szolt kedves kerdezo:)

Ha beveszed nem lesz gond:)

szoritok, irj h mi lett elso valaszado

2009. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ja bocsi:$

fúú nagyon ideges vagyok:S Nem volt még velem hasonló és tényleg mindig annyira vigyáztunk.Vki azt írja,hogy ilyenkor még nincs peteérés..de az ördög sosasem alszik..nem tudom miért kissé félek elmenni egyedül a dokihoz.Szerintetek ha került is belém sperma,az elég ahhoz h terhes legyek?:S

2009. ápr. 15. 15:50
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

az elozo vagyok.Az meg h sperma kerult beled nem eleg, oda kell a petesejt is.

Es most, hogy igy a menstruaciod utan tortent 2 nappal nem valoszinu, hogy teherbe estel, eshetsz, de mint irtad az "ordog nem alszik"...:( sajnos.(lehet spontan peteeres orgazmustol is ha jol tudom...)

en is tudom milyen erzes igy stresszelni, volt 2 honapom, hogy pont igy voltam...:(

szoritok, irj majd. amugy hany eves vagy?

2009. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
EGYETLEN sperma kell a megtermékenyítéshez...Vagyis elég, ha egy jó sperma célba ér és már meg is fogant a baba...Szal ne azt nézd, hogy hány csepp ment beléd, mert egyetlen csepp is milliónyi spermát tartalmaz, amiből egyetlen egy működőképes elég a megtermékenyüléshez... Én nem tom, mi a fenét agyalsz ennyit...Fel kell íratni és nem lesz gond valószínűleg. Sokkal nagyobb a kockázat, ha nem íratod fel. Ha arra van eszed, hogy szexelj, akkor már tedd felelősségteljesen és mivel nem akarsz gyereket, ezért elkerülhetetlen a 72 órás tabi...
2009. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy egyetlen sperma is elég,hogy baj legyen..

Mert veled mi volt h annyit paráztál?

2009. ápr. 15. 16:30
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

NEkem? hat vigyaztunk vigyaztunk...de akkor is, ott van, ha mi van ha megsem vigyaztunk elegge, mivan ha csak egy csepp? mi van ha csak egyszer...a tul sok "mivan ha"...es egy elmaradt menstruacio azert eleg sokmindenre kepes a kepzeletben...aztan tesztek...stressz, vegul nem lett gond, de en soha tobbet nem ovszerrel mig nem lesz egy jo hatter mogottem...

hany eves vagy?

(elso voltam)

2009. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!