Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Tegnap együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap együtt voltam a barátommal, de a gumi véletlenül bennem maradt

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a barátommal,de a gumi véletlenül bennem maradt,összefogtam a végét és kivettem.A sperma benne volt,ez a menstruációm után 2 nappal történt.Nagy az esélye h teherbeestem?és h hnap jutok hozzá 72 órás tablettához,akkor már késő lesz?Am akár én is megvehetem a patikában nem?kérlek segítsetek.Nem gondolom,hogy jutott belém sperma..mert volt a gumiban és a barátom mindig kiveszi mielőtt elmenne és pont akkor csúszott le..Segítsetek.
2009. ápr. 15. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

A 72 oras tabinak annal magasabb a hatasfoka, minel hamarabb veszed be. Nem tudnatok meg hamarabb tabiert menni?

Szoritok h ne legyen gond:) de tabit mindenkepp vegyel

2009. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Pár napig a menstruáció után nem termékeny a lány mert a következő pete még nem ért be és a spermák se tudnak elég ideig túlélni a hüvelyben ahhoz hogy megtermékenyítsék a petét. Én egyik barátnőmmel többször lefeküdtem óvszer nélkül 1-2 nappal menzesz után, és nem lett belőle semmi gond. Talán beszerezhetnél valami spermaölő krémet, van ilyen sikosító is talán. Szerintem nagyon nagyon nagyon kicsi az esélye hogy ettöl terhes leszel!
2009. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
pontozzatok csak le, nem en leszek a nagymama...
2009. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem sajnos..úgyis egy rokon dolgozik a helyi patikában..így csak hnap délután tudnám kiváltani:S

Mindig nagyon figyeltünk és óvszerrel védekeztünk.Már mielőtt összemenne teljesen a pénisze,már azelőtt kiveszi.Most is így tett,de lecsúszott.Nyomban összecsíptem a végét(mert a gumi szája kilógott belőlem)és kivettem a hüvelyemből.Az óveszre végén volt is sprerma meg az egész már össze volt ragadva.De mégis félek:S

Pedig tudom,hogy a menstruáció után kisebb az egsélye bár nem lehetetlen..

2009. ápr. 15. 13:51
 5/16 A kérdező kommentje:
ez a nagymamás dolog kellett..Ezzel semmit nem segítettél!Nem hiszem,hogy mással nem történt volna még ilyen..szóval nem kell úgy beszélni mintha én lennék az egyetlen szerencsétlen..
2009. ápr. 15. 13:53
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
sztem ne parázz tényleg nincs ilyenkor peteérésed
2009. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
egyik legjobb barátom, meg a felesége voltak vele úgy, hogy menszesz után 4 nappal voltak együtt, védekezés nélkül. novemberre várják, én leszek a keresztapa (:D). mondjuk ők úgy voltak vele, ha becsúszik, had legyen. ha neked nagy gond egy gyerek, akkor szerintem 72 órás tabletta, csak ne legyen rendszer belőle.
2009. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

/gratulálok h keresztapa leszel:)/

Egyáltalán nem szeretnék kisbabát,mert fiatal vagyok hozzá,vmint nem szeretnék rendszert csinálni a 72 órás tabiból..Csak még nem voltam ilyen helyzetbe és tudom,hogy ilyenkor kisebb az esélye a teherbeesésnek.Hiszen a barátom a gumiba ment el,csak félek,hogy netalán kifolyt vmennyi..

Mert szívemszerint nem vennék gyógyszert,mert úgy gondolom én is,hogy kicsi az esély a menstruációm miatt,meg a sperma a gumiban volt.De legkésőbb hnap kellene még gyógyszit bevennem,hogy tutira ne legyen baj.

Nem tudom,hogy mit tegyek..

2009. ápr. 15. 14:12
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk az aktus után kellett volna a kórházba menned és felíratni...Mire vársz? Tapsra?

Nagyon is lehetsz terhes a ciklus bármelyik napján...Az csak mese, hogy a mensi megvéd a terhességtől. A mensi alatti szex nem védekezési módszer... Te döntésed: gyógyszer, abortusz vagy halál para leszel addig, míg meg nem jön, ha megjön egyáltalán...


Ezt sem árt tudni:

"Az esemény utáni tabletta csak akkor hatásos, ha a védekezés nélküli szex után 72 órán belül beveszik. A jelenleg rendelkezésre álló adatok azt mutatják, hogy a tabletta a nemkívánt terhességek 95%-át megakadályozza, ha a védekezés nélküli szexet követően 24 órán belül beveszik, 85%-os lehet az eredmény ha ez az idő 25-48 óra, és 58%-os ha 49-72 óra"


Ha nem akarsz rendszert csinálni a 72 órásból, akkor bizony jobban jársz, ha tabit íratsz! Sokkal megbízhatóbb, mint a gumi. Bár ha 15-16 éves vagy, akkor még gyerek vagy hozzá...Mondjuk szerintem a szexhez is...

2009. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm...Azért nem rohantam egyből dokihoz,mert a mensim után vagyok,vmit nem belém élvezett el,hanem a gumiba.Természetesen nem akarok rendszer csinálni belőle,ugyanis rendesen védekezünk.

Legkésőbb hnap tudok hozzájutni..

2009. ápr. 15. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!