Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Symicia-t szedek fél éve, a szedése alatt az első 3 hónapban 3-szor volt hólyaghurutom, és amióta szedem a gomba is sokszor előjön. Ezért elgondolkodtam azon, hogy abbahagyjam a szedését. Annak viszont örültem, hogy fél év alatt 3 kilót híztam, és a mellem is 70AA-ról 70A-ra nőtt (bár így is elég kicsi). A kérdésem igazából az lenne, hogy ha abbahagyom, mindenképpen visszamegy a mellem, vagy ha megtartom a súlyomat, vagy hízok még kicsit, akkor van-e esélyem rá, hogy kb. ugyanekkora maradjon? Tudom, hogy mindenkire másképp hat, és hogy nem lehet igazából megjósolni, de hátha valakinek van tapasztalata erről.

A válaszokat előre is köszönöm!


19/L


2011. aug. 17. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jó értem a kritikát, de ha tartósan megnő a mell mérete, és nem változó ciklusonként, akkor miért menne össze?
2011. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklus második felében szokott megnőni a mellem, és a menzesszel múlik el a duzzanat. A ciklus második felében pedig progeszteron termelődik, tehát ez arra enged következtetni, hogy a progeszteron az oka a mellnagyobbodásnak.

A fogamzásgátló tabletta pedig mit tartalmaz? Progeszteront.


De lehet, hogy tévedek. Majd egyszer megkérdezem a dokimat:)

2011. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha az orvos már minden kérdésedet megválaszolta, akkor miért minket kérdezel, mi nem vagyunk náluk okosabbak, ha meg 2 mást mondott menj el egy harmadikhoz.
2011. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A kérdésem főleg a mellnövekedésről és -csökkenésről illetve tapasztalatokról szólt. Erről nem kérdeztem mást eddig. És pénteken megyek orvoshoz.
2011. aug. 17. 14:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a gomba az a tabletta miatt van. Érdekes, hogy a nődokik tagadnak, mikor pl. az én gyógyszerem tájékoztatójában benne is van, hogy hajlamosabbak egyesek a gombás fertőzésekre. Oké, hogy hormon, de ne legyünk naivak, az nem csak a hormonháztartásra hat, a szervezet ennél bonyolultabb, szinte minden mindennel összefüggésben van:D Amúgy nekem is voltak ilyen gondjaim, de én azóta mindig használok lactacyd feminat azóta kop kop nincs ilyen gondom. És egész nap friss vagyok:D
2011. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!