Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Symicia-t szedek fél éve, a szedése alatt az első 3 hónapban 3-szor volt hólyaghurutom, és amióta szedem a gomba is sokszor előjön. Ezért elgondolkodtam azon, hogy abbahagyjam a szedését. Annak viszont örültem, hogy fél év alatt 3 kilót híztam, és a mellem is 70AA-ról 70A-ra nőtt (bár így is elég kicsi). A kérdésem igazából az lenne, hogy ha abbahagyom, mindenképpen visszamegy a mellem, vagy ha megtartom a súlyomat, vagy hízok még kicsit, akkor van-e esélyem rá, hogy kb. ugyanekkora maradjon? Tudom, hogy mindenkire másképp hat, és hogy nem lehet igazából megjósolni, de hátha valakinek van tapasztalata erről.

A válaszokat előre is köszönöm!


19/L


2011. aug. 17. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg visszamegy az eredeti méretére.

De inkább kisebb mell, mint folymaatos gombás fertőzés meg hólyaghurut.

2011. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Elég undorító vagy fúúj
2011. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is így vagyok vele, nem is zavarna a dolog, de nem tudok melltartót venni magamnak. A-st még csak-csak, de AA-st...És remélem senki nem fogja azt mondani, hogy ekkora mellre nem kell melltartó. Anélkül meztelennek érzem magam, a toppokat meg utálom, még jobban lenyomják, és úgy nézek ki, mint egy éppen pubertáló kislány.


A választ köszönöm!


Egyébként, gondolom ha egy ilyen alacsony hormontartalmú tablettától is gombás leszek, egy másik féle se működne másképp...Igaz?

2011. aug. 17. 12:31
 4/15 A kérdező kommentje:

Második, ha nem tetszik valami, nem kell írni!

A válaszod alapján tizenéves kisfiúnak gondolnálak. Ha nem az vagy, csak még szánalmasabb, ha ez a legjobb szórakozásod...

2011. aug. 17. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Második vagyok és 26 éves fiú:) Én vagyok szánalmas?Te kérdezel ilyeneket,hogy jaj hála az égnek nőtt a mellem a fogamzásgátlótól... Bazzeg az ilyen kis idióták mint te inkább senkit ne nevezzenek szánalmasnak amíg ilyen szinten vagytok. Na csá!
2011. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem voltál sose a bőrömben! Nem tudod milyen, ha egész életedben ezzel cikiztek. 1. Hadd örüljek már neki, így is kislánynak nézek ki. 2. Elfogadtam, csak megkérdeztem. Mért fáj ez neked?

És ne nevezz idiótának, nem ismersz. Egy teljesen normális kérdést tettem fel, amire neked nem volt muszáj válaszolnod!!! És akkor én vagyok az idióta, mikor te állsz neki engem sértegetni, ok nélkül...

Milyen szinten vagyok, hmm? Nem azért kezdtem el szedni, hogy nőjön a mellem, hanem mert nem akarok teherbe esni. De ha már egyszer így alakult...


Attól függetlenül szerintem abbahagyom, az egészségem fontosabb.

2011. aug. 17. 12:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, a fogamzásgátlót azért szeded mert párkapcsolatban élsz, vagy rendszeres szexuális kapcsolatod van. Lehet, hogy én vagyok a naiv, de én még nem hallottam olyanról, hogy a fogamzásgátlótól gomba jönne elő, mert az hormon, más hatása nincs csak hormonális ,tehát az másra nem hat. Ajánlom, hogy menj el orvoshoz, nézesd meg magad, és nem lenne hülyeség, ha a párod is elmenne, mert köztudott, hogy a fertőzések és gombák melegágyai a férfiak. Konkrétan a közvetlen környezetemben volt már olyan, hogy a férfi gombáját kezelték ki, és a pár hölgy tagjánál se jött ki többször, ergo a férfitől kapta el. A melleidre pedig csak annyi a megjegyzésem, hogy mint tudod megnőtt, tehát a mellmirigyek térfogata nőtt, és ha nem veszítenél a súlyodból, már pedig ha felszedtél 3 kilót azt nem nehéz megtartani, akkor a melled miért menne össze? Az is megnőtt:)
2011. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Több orvosnál is voltam, az egyik azt mondta, hogy se a hurut se a gomba nem a tabletta miatt van, a másik meg azt, hogy 10000%, hogy amiatt. A háziorvosnál is voltam a hurut miatt, ő is azt mondta, hogy a tabletta miatt sokkal hajlamosabb vagyok arra, hogy előjöjjön a gomba, mert a bogyó megváltoztatja a hüvely pH értékét. A párommal pedig gumit is használtunk mindig, mert vagy antibiotikumot szedtem, vagy épp nem is csinálhattunk semmit a gomba kezelése miatt. Tehát végül is feleslegesen szedtem. A nőgyógyász azt mondta erre, hogy ilyen esetben nem kell megvizsgálni és kezelni őt.


A mellméretről pedig: ezért is tettem fel a kérdést, előtte itt gyakorin utánaolvasgattam, szinte mindenki azt írta, hogy miután abbahagyta, visszaállt a régi méretére. De azt senki nem írta, hogy fogyott is, vagy mi lett a súlyával.

2011. aug. 17. 13:16
 9/15 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy én vagyok a naiv, de én még nem hallottam olyanról, hogy a fogamzásgátlótól gomba jönne elő, mert az hormon, más hatása nincs csak hormonális ,tehát az másra nem hat. "


Igen, te vagy naiv. A hormonális fogamzásgátlók nagyon hajlamosítanak a fertőzésekre. (Betegtájékoztató is írja egyébként)

Ha abbahagyja a kérdező, és nem jön elő, akkor biztos, hogy attól volt.

Meg lehet próbálni másik gyógyszert, de vszínű, hogy attól is előjön.

2011. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"a mellmirigyek térfogata nőtt, és ha nem veszítenél a súlyodból, már pedig ha felszedtél 3 kilót azt nem nehéz megtartani, akkor a melled miért menne össze? "


A mirigyek a ciklus során változnak a hormonok hatására. Nekem pl. menzesz előtt nagyon meg szoktak duzzadni, aztán menzesz után visszamegy az eredeti méretére. A tabletta is hasonló változásokat okoz.

Ha a közöttük lévő zsírszöveg gyarapodna, és attól nőne meg, akkor nem menne össze, ha nem fogyna le. De ha csak a mirigyek változtak, akkor az vszínűleg elmúlik.

2011. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!