Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyire agyatlanok/fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire agyatlanok/felelőtlenek a tabi szedők?

Figyelt kérdés
Rendszeresen olvasgatok itt és az agyam eldobom, hogy milyen felelőtlenek a nők... Miért van az, hogy vki tabit szed, lefekszik a párjával úgy, hogy nem tudja, mikortól véd a tabi, aztán jön ide kérdezősködni, hogy terhes lett-e vagy sem? Csak számomra logikus, hogy előre tájékozódom és nem utólag és izgulom magam halálra, mert esetleg hülyeséget csináltam? Miért olyan nehéz a tabi felíratásakor a saját érdekében utána kérdezni ilyen alap dolognak? És miért olyan nehéz betegtájékoztatót elolvasni?
2009. ápr. 14. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a kérdésedre már meg is írtad a választ, ezért éppen te is a fölösleges kérdést feltevők sorát gyarapítod. Inkább kérdezzen, ha már utánanézni nem volt esze.
2009. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

egyetertek. viszont nem csak az o hibajuk. kihez fordulhatnanak????

az ooo sokat emlegetett betektajekoztato...hat en elolvastam. tobbszor is. es megsem lettem okosabb. a leglenyegesebb dolgokrol nem ir konkret informaciot, gondolom azt hiszik a gyartok ez az orvos feladata.

az orvosok tobbsegenek olyan zsufolt a programja h hetekbe tellik idopontot kapni es akkor is 10-20 olerce jut rad, igy csak eztazt gyorsan elhadar es mar tessekel is kifele. mire osszeszedned a gondolataid, felmerulnenek kerdeseid mar kinn talalod magad az ajto tuloldalan.

a szulok. a legtobben nincsenek olyan viszonyban a szuleikkel h ilyesmirol beszelgessenek.

baratnok. ok is ugyanolyan tajekozatlanak, vak vezet vilagtalant.

akkor megis kihez forduljanak ha nem az internethez?

engem is idegesitenek a tomeges es hulye kerdesek de ha az okokat is megnezzuk.....nem csak ok a hibasak.

2009. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Részben igaza van az előttem íronak. Amikor olyat kérdeznek, hogy ha nem jött meg (mert szült vagy ilyesmi) akkor hogy szedjem meg ilyenek, azok nincsenek benne. De a legtöbb kérdésre amit feltesznek, érdekes módon én megtalálom a betegtájékoztatóban a választ. Bár lehet, hogy azért van leírva, mert én nem azt szedem, ami a kérdésben leggyakrabban szerepel... Dea mikor többen is leírják, hogy ugyanazt szedik, és tessék ott a válasz a papírjukon, akkor hol lehet mentegetőzni szülőkkel, meg hasonlókkal?
2009. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

30 éves vagyok, kb. 16 éves korom óta védekezem. Szedtem már kb. 3 féle tablettát, használtam gumit, hüvelygyűrűt, spirált. Elég sok betegtájékoztatót elolvastam életemben, egyik-másik akkora, mint egy lepedő, a legtöbbnek olyan szájbarágós, hogy az ember azt hiszi, hogy 8 éveseknek készül.

Nem tudom, hogy miért nem lehet elolvasni a betegtájékoztatót, sőt azt sem értem, hogy miért kéne az orvost kímélni és nem kérdezni. Ha pedig elfelejt valamit megkérdezni, akkor létezik már a telefon, fel lehet hívni az orvost. Azt az orvost pedig, aki 10-20 perc alatt lerendez és már tessékel is ki, azt egyszerűen le kell cserélni egy korrekt dokira.

2009. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!