Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fog. Gtabit szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fog. Gtabit szedek már több mint egy hónapja, de összevissza jött meg. Ettől függetlenül véd?

Figyelt kérdés
ez az első fog. gátló tablettám már egy levelet beszedtem a menszim 2. napján kezdtem el,és az a menzeszem iszonyat hosszu volt 11 napig is eltartott, majd 1 hétre újra megjött(valószínű mert reggel vettem be este helyett) majd mikor leálltam "arra bizonyos 7 napra" akkor ugye újra megjött, és most elmúlt, és most jött a 2. levél ezt 1,5 hétig szedtem és holnap mennénk nyaralni barátommal, akkor most már véd?
2011. aug. 15. 23:05
 1/4 pötty! ***** válasza:
Én is ezt a fogamzásgátlót szedem, nekem az első levél alatt végig volt barnás folyásom, de a 2. levél elkezdésekor elmúlt és ilyenkor már véd.
2011. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem véd, csak óvatosan!
2011. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De véd, max. 1 hónap után már minden fogamzásgátló tablettával kialakul a védettség.
2011. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah, max a gyerek is összevissza fog jönni, problem?
2011. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!