Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Összevissza mensesnél hat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevissza mensesnél hat a tabletta?

Figyelt kérdés
Tegnap délelött 10 kor kezdtem el a szedését Sensonette tablettának, picit volt meg csak a wc papiron látszódott hogy megjött, aztán elmúlt estére majd megint visszajött, ez igy volt ma is és úgyanúgy beszedtem ma is a fogamzásgátló tablettát. Szóval a párom belém élvezett és úgy kezdtem el szedni, ahogy az orvos elöirta, tehát összevissza mensesnél nem leszek terhes ugye?
2011. jan. 30. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.....


Hívd fel a dokit, mert lehet, hogy nem jó a tabi amit szedsz. A dokid ismeri a hormonszinted, a vérképed, és nem utolsó sorban képzett nőgyógyász... Szóval ilyen komoly kérdéssel inkább hozzá fordulj.

2011. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy hülyeség volt, hogy ilyen hamar óvszer nélkül csináltátok. van tabi, amire az van írva, hogy az első szemtől hat, de szinte mindig javasolják az orvosok, hogy két hétig azért még óvszerrel csináljátok. ez még nem számít összevissza menzesznek szerintem. nekem is hasonló volt a tabiszedés első hónapja utáni szünetben. szal ezzel nem lesz baj szerintem, de az viszont nagy felelőtlenségre vall, hogy máris csináltátok gumi nélkül.
2011. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,akkor most kezdtél el először fogamzásgátlót szedni.Az első hónapban bármi megtörténhet.Lehet,hogy végig fogod vérezni az egész hónapot,lehet,hogy holnapra már el is múlik.Lehet közti vérzésed is,ami azt jelentih,hogy most mensi van,aztán pár nap múlva megint vérzel.Ez a hormonszint miatt van.Ha 1-2 hónapon belül nem múlik el,akkor érdemes tablettát váltani,mert valószínüleg gyenge a szervezetednek.

1-2 szem fogamzásgátló után,főleg,ha kérdéses a vérzés eredete,nem szabad még más védekezési eszköz nélkül szeretkezni.Egy hét a minimum,amit érdemes várni,de a legjobb az első hónapot kivárni.

Kicsit elkapkodtátok!

2011. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amikor elmentem nőgyógyászhoz ott nem mondta a doki, hogy kellene mellé óvszert is használni, azt mondta menszezsnél már az első naptól véd, és a használatiba is az van irva!

Ennek ellenére remélem nem vagyok terhes, nagyon félek, kicsit tényleg felelötlenek voltunk!

És inkább amiatt aggódóm hogy belém élvezett remélemnem lesz baj!

Egyébként most is van vérzésem picit!!

2011. jan. 31. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!