Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Összevissza mensesnél mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevissza mensesnél mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy Senosnette fogamzsgátlót tegnap kezdtem meg, megjött 10 órakkor délelött akkor vettem be az elsőt, és utána délután elmúlt és este megint volt meses de inkább a wc papiron látszótt a betétben nem volt, tehát szerintetek ha ma 10 órakkor sem lesz meg a mensesem akkor is folytassam a tabletta szedését amit tegnap megkezdtem?

Vagy ne?


2011. jan. 30. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már elkezdted, akkor muszáj folytatni.

A tabletta miatt is lehet, hogy megszűnt a vérzés. Ne aggódj, csak szedd tovább!

2011. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedd tovább, szerintem meg fog jönni rendesen. De ha nem, az sem baj, feltéve, hogy semmiképp nem vagy terhes. Ha erre van esély, csinálj egy tesztet minél hamarabb.
2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem már csináltam korábban és a teszt negativat mutatott.

Esetleg beszedtem korábban 72.órás tablettát, mert szükség volt rá, ettöl lehet az hogy összevissza menseselek?

2011. jan. 30. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be a 72 órást?
2011. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Január 2-án.
2011. jan. 31. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:

És elkezdtél tablettát szedni? Eszednél vagy basszus?

Meg kellett volna várnod, míg helyreáll a ciklusod a 72 órás után, és csak akkor elkezdeni. Lehet, hogy most jól betettél a hormonrendszerednek...

2011. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most mit tudok csinálni?

Valamivel védekeznem kellett, a párom nem szereti az óvszert!

2011. febr. 1. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem bírta volna ki pár hónapig? Akkor magára vessen basszus. Te meg cseszd szét miatta a hormonrendszered, hát szép. Ennyit nem bírna ki miattam egy pasi, úgy repülne, hogy a lába sem érné a földet.

Egyébként létezik pesszárium és spermicid is, amik megszakítással alkalmazva elég megbízhatóak.

De most már nem tudsz semmit tenni.

Imádkozz, hogy később ne legyen belőle semmi bajod.

2011. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!