Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beleszerettem a Legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a Legjobb Barátom Barátnőjébe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ocsmány dolog de nem tehetek róla!Persze ő nem tudja hogy mit érzek iránta!De egyre nehezebben tudok elenállni neki hogy elmondjam neki amit érzek!Mit tegyek?
2008. márc. 5. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
NE tedd, ha komoly a kapcsulatuk, ugysem hagyná ott miattad. Ráadásul elveszítheted a legjobb barátodat. Fontold meg.
2008. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig fordítva te mit éreznél...A legjobb barátod rákattanna a barátnődre akit imádsz. Azt hiszem lenne ám palotaforradalamom...

Nálam a barátnőm párja TABU!!! Rá sem tudnék nézni férfiként!

Én is azt mondodm, ne tegyél tönkre egy kapcsolatot és egy barátságot. Annyit nem ér ez az egész! Keress valaki mást!

2008. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne!Ha szeretik egymást,akkor elveszítesz egy kiváló barátot,egy szerelemért cserébe....egy angyon okos ember mondta nekem,hogy minden szerelemnek egyszer vége elsz,de a barátságok/ha őszinték/örökké fennmaradnak..fontold meg!!Bea
2008. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!