Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekeztek? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekeztek? Milyen védekezési módszer mellett estetek teherbe? Milyen hiba csúszott a gépezetbe?

Figyelt kérdés
Bocsi, de inkább más kárán tanulnék, mint a magamén... Én már tabit szedek, de pl. jómagam is tabi mellett születtem az ikertesómmal és a bratyóm is.
2009. ápr. 8. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt egy abortuszom 16évesen gumi mellett esett meg a dolog.Most spirál mellett várom a 3.at
2009. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsika a kérdés elírásáért... Szal milyen hiba csúszott a gépezetbe?
2009. ápr. 8. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

osszesen: fel ev tabi de az mas okokbol nem valt be.

2 ev ovszer, azzal eddig nem volt gond (kopogjam le)

2009. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 évig szedtett a barátnőm fogamzásgátlót,3 nap nem hatott neki,mert beteg volt,hányás,hasmenés!

Az volt a peche,hogy ez menzesz után volt,vagyis 7 napig nem kellett szednie,3 napot nem hatott és megvolt a baj!

Meg se fordult a dolog a fejében,pedig a betegség után is csak 4-5 nappaé volt szex és mégis elég volt,hogy terhes legyen!

2009. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az első válaszoló.Mit vétettem, hogy lepontoztak?Igen gumi mellett estem teherbe, pedig nem szakadt ki(legalábbis nem vettük észre)-úgyhogy ez mai napig rejtély, hogy hogyan történt.De megtörtént.Most pedig van egy UH fotóm, amin ott a spirál is no meg a baba is.Pedig 96%-os hatékonyságúnak mondták a spirált.És már több gyereket is hallottam, akik spirál mellett fogantak és meg is születtek.Ez van.
2009. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én védekezés nélkül sem esek teherbe, legalább is eddig nem sikerült sajnos. Szerintem annyira emberfüggő, ha Atyánk jó termékenységgel áldott meg, akkor könnyebb teherbe esned, de ha olyan típusú vagy mint én akkor nagyon sokára. De amíg nem leszel terhes nem tudhatod meg milyen típusú is vagy.
2009. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsóval annyiban nem értek egyet, hogy miután volt egy abortuszom, aztán pedig amikor végre először családot akartunk a férjemmel, bizony nem sikerült azonnal, csak hónapok múlva mindenféle gyógyszeres és kúpos kezelések után.Most pedig már azt sem tudom, hogy hogyan védekezzek, mégis teherbe estem újra.Első voltam.
2009. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére még nem sikerült, Pharmatexet használok megszakítással!Viszont barátnőm tabit szedett,soha nem felejtett el bevenni 1-et sem, ha beteg volt,akkor inkább kerülte a szexet!Nagyon odafigyelt a védekezésre,mert rettegett attól,hogy terhes lesz!Hát már megszült...Szóval tök8,hogy mit alkalmazol,mindenhol ott az esély...
2009. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát...Pedig állítólag a tabi a legbiztosabb :S Még nem is mertük gumi nélkül (3. levélnél járok)...Tegnap azt olvastam, hogy megszakítással, mensi után 1 nappal csinálták és utána egy esemény utáni és mégis terhes maradt...Hát érdekes, hogy az esemény utáni még az előváladékban lévő spermákkal se bírt el...Tudom, hogy 100%-os megoldás nincs, de azért elkeserítő, hogy még tabi mellett is ennyi a teherbe esések aránya...
2009. ápr. 9. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Azért esnek tabi mellett teherbe, mert nem tartják be a szabályokat! Figyelmetlenek és már meg is van a baj!
2009. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!