Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késhet antibiotikumtól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késhet antibiotikumtól?

Figyelt kérdés
Augmentin DUO-t kellett szednem 2 hete.Csináltam tesztet, negatív lett, de már vagy 5 napja késik a menzeszem.
2011. aug. 2. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2011. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Hát nem láttad a femili gáj 3. évadát, mikor Lois elviszi Meget arra a tavaszi szüneti partyra és mondja neki a kocsiban, hogy "Tudtad, hogy ha antibiotikumot szedsz fogamzásgátlóval, akkor a fogamzásgátló elveszti a hatását? Mert én nem tudtam.:D " Jó kis rész volt hmmm...
2011. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
egy szóval nem írta, hogy fogamzásgátlót szedne
2011. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán késhet. Nem mindig állandó a ciklus 28 naptól 40ig lehet bármi gond nélkül. Bármi megzavarhatja a sárgatesthormon mennyiségét. Akik fogamzásgátlót szednek fixebb ciklussal rendelkeznek.
2011. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól még az egy fun rész volt. :D
2011. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem voltál esetleg lázas? Mikor nekem lázzal járó betegségem volt, mindig késett. Nőgyógyászomnál is rákérdeztem, és ez úgymond normális. De egy erős antibiotikumtól is késhet, nem tudom, hogy az Augmentin DUO mennyire erős, de elképzelhető, hogy valóban attól van.
2011. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó: De igen, lázam is volt, de mellé még egy tüszős mandulagyulladásom is, amire ezt kellett szednem.:):)

2011. aug. 2. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:

NA, akkor ne csodálkozz...

(utolsó)

2011. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) És mennyi az az idő, amíg "normális", ha késik?
2011. aug. 2. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem láznál a legtöbb 10 nap késés volt.
2011. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!