Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól késhet?

Antibiotikumtól késhet?

Figyelt kérdés
Fülgyulladásra csepegtetek, és már megkellett volna jönnie.. de a barátommal meg mindig védekezünk. és aggódok, mért nem jön már meg ..
2010. júl. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) a doki azt mondta, a csepit 10 napig kötelező csepegtetnem.. de már azt szeretném, h megjöjjön h megnyugodjak. deviszont a csepegtetésből még van kb. 3 napom :(
2010. júl. 27. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Fülcsepptől nem lehet, az nem szívódik fel szisztémásan, csak helyileg hat.
2010. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
pontosan nem tudom h füllgyulladásra használt antibiotikum miatt késhet-e,de a szokásos betegségekre felirt antibiotikumok miatt késhet!!
2010. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
+ mielőtt megjött volna, a fülemre cataflamot szedtem
2010. júl. 28. 11:16
 6/7 anonim válasza:
ne aggódj. én amikor beteg voltam, egy hónapig szedtem antibiotikumot, utána 4 hónapig nem jött meg.. totál szétment a szervezetem. de egy idő elteltével helyre áll..:) szóval nyugi:)
2010. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mamegjött :)
2010. júl. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!