Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Láttátok a néma sikoly című...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok a néma sikoly című dokumentum filmet, ami azt mutatja be, hogyan zajlik egy abortusz? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem minden 10-enévessel meg kéne nézetni, bármilyen sokkoló is, hogy elgondolkozzanak rajta, valóban érettek-e a szexuális életre már 13-16 évesen és, hogy belássák, mennyire fontos a rendes védekezés.

Amúgy nem vagyok abortusz ellenes, ha muszáj, hát muszáj. Én csak tudom, mivel nem kívánt gyerekként éltem le az eddigi szerény 24 évem...Helyesebb lett volna elvetetni, de az én érdekem nem nézte senki...Hogy én akarom-e ezt az életet élni, amit nekem szánt a sors vagy sem...


2009. ápr. 8. 14:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem néztem végig, elég undorító. De ez szerintem nem sokat érne el a felelőtlen fiatalok körében. Mi anno biológiaórán olyat néztünk, hogy ultrahangon mutatták, hogy hogy tépik szét a magzatot, hogy ki tudják szedni, és az ott próbál elmenekülni, de nem tud. Ugye az nem ilyen véres izé volt, de az egész osztály kussban ült és nézett, hogy úristen. És utána se kezdett el mindenki nagyon zajongani, mint általában.
2009. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

Én nem láttam,de annál több abortuszról szóló más filmet,képeket,de amit belinkeltél is elég tartalmas volt!

Amúgy sajnos sok olyan is van pl. az én ismerőseim között is,aki nem érdemelte meg,nem felelőtlen volt!

A legjobb barátnőm 3 napig beteg volt,pont a menzesze után!Vagyis amíg megvolt neki ugye nem szedte,utána 3 napig meg kijött belőle a gyógyszer,hol így,hol úgy!

Meg se fordult a fejében akkor,hogy hogy hat a tabletta,vagy nem hat!A 4. szemnél már semmi gond nem volt és kb a 9-10. nap szexeltek először a barátjával!

És mégis terhes lett,pedig 2 évig nap-nap után bevette a gyógyszert,de 20 évesen nem vállalták!

Szóval,van akinem keresi a bajt,mégis belerokkan!

Az abortusz után 3 hónapig nem volt szex és hiába próbálták meg utána helyrehozni a dolgokat kettejük között,mégis szétmentek!

2009. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A néma sikoly pont az a film, amiről meséltél, hogy a magzat menekül az elől, hogy összeroppantsák a testét!
2009. ápr. 8. 16:53
 14/27 anonim válasza:
92%

Én nem merem megnézni az ilyen videókat, mert ha csak rágondolok sírógörcsöt kapok. Abortuszellenes vagyok, de sosem lehet tudni, hogy mikor kerül olyan helyzetbe az ember, hogy el kell vetetnie.

Amúgy én is gondoltam már arra, hogy meg kellene nézetni az ilyet a fiatalokkal, de nem mindegyikkel! Mármint gondoljunk csak bele! van olyan fiatal, aki mondjuk nem szexel és nem is tervezi és megnézetik vele és annyira kis gyenge szegény idegrendszere, hogy sokkolná!

Amúgy a szakmám miatt velünk suliban nézettek meg olyan kisfilmet, amiben 4 drogos fiatalt elvittek olyan kórházba, ahol drogos szülők csecsemőit, babáit ápolják. Nos mondanom sem kell, hogy borzalmas volt őket látni. A fiúk jobban bőgtek, mint a lányok. Aki hajlamos rá, vagy drogozik is, azzal tuti megnézetném!

2009. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

Akit igen szépen lepontoztatok, teljesen igaza van, aki nem tesz meg mindent azért, hogy ne csússzon be a pici és elveteti az nem érdemli meg, hogy anya legyen. Mert igenis a magzatnak is joga van az élethez, nem ő kérte magát a világra, és nem tehet róla, hogy a szülei felelőtlenek.

Teljesen egyetrtek veled kedves kérdező. Bár én tartottam előadást drogról, szexről és hasonló dolgokról tizenéveseknek, és sajnos nem hatja meg őket a dolog és inkább kinevetik az embert, meg jön a duma, hogy jaj etz már ismerjük és persze mindent megteszünk ellenne, csak hagyjuk már a témát. Szinte semmit nem ér a felvilágositás a suliban. A mai fiatalok mennek a saját illetve a barátaik feje után. TISZTELET A KIVÉTELNEK! Sajnos ők vannak kevesebben.

2009. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Az mondjuk ok, hogy joga van a gyereknek élni... De én pl. ha tudtam volna, mi vár rám az életben, nem akartam volna megszületni...Döntöttek helyettem...
2009. ápr. 8. 19:43
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

atya ég-ez nagyon megrázó volt!!!

főleg így hogy van egy 5 hónapos kicsi babám-én semmi pénzért nem vetettem volna el.a kezdetektől tablettát szedtem,most meg még szoptatok,így marad az óvszer.

Az a gáz,hogy más évekig próbál inszemináció,lombik,spermadonor által teherbe esni,és nem megy,más meg csak úgy kidobja!

egyetlen mentséget találok,ha annyira beteg lenne,hogy csak szenvedne.

2009. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
na megnéztem a néma sikolyt is!Szerintem ha sok nő tudná,hogy hogy csinálják,hogy kínozzák az a nem is olyan kicsi emberkét....!!!!és még ezért pénzt is kapnak!
2009. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%

19:35-ös, végre valaki aki érti h mit akartam mondani! Nem érdekel ki pontoz le, akkor is így gondolom és hála Istennek nem vagyok egyedül! Aki nem akar teherbe esni, az tegyen érte! Én is gyógyszert szedek, és azért odafigyelek arra h ha beteg vagyok akkor máshogy is védekezzünk, merthát ez sem 100% mint tudjuk...

A gyilkosságra meg nincs mentség! Barátnőm megtette, és már akkor megbánta amikor felébredt az altatásból...

Az egyik legkegyetlenebb dolog ez, amit egy nő megtehet a saját gyermekével, mert ha tetszik ha nem az az ő gyermeke! Lehet gondolkodni!

2009. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez brutális én végignéztem.Enyém már 9 éves de mindig is szerettem volna őt,most is imádom,sokszor volt úgy mikor terhes voltam vele hogy előbb lesz meg,meg se marad .Hál'Istennek semmi baja 3 napot rá is húzott.Végig attól féltem hogy elveszítem,hát igen más meg lemond róla csak úgy,meg szexel össze-vissza védekezés nélkül.Nem bánnak amúgy se szépen a felelőtlen tinikkel a kórházban.Velünk egy szobába voltak az abortuszosok,hát mi sírtunk hogy kínlódunk ők meg túl voltak rajt nem érdekelte őket csak egy műtétnek fogták fel nem nézték az emberéletet.Elvetetni csak úgy mert úgyse lesz jó élete ha kilátástalan a helyzet akkor igen pl. hajléktalanság az ok.
2009. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!