Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Láttátok a néma sikoly című...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok a néma sikoly című dokumentum filmet, ami azt mutatja be, hogyan zajlik egy abortusz? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem minden 10-enévessel meg kéne nézetni, bármilyen sokkoló is, hogy elgondolkozzanak rajta, valóban érettek-e a szexuális életre már 13-16 évesen és, hogy belássák, mennyire fontos a rendes védekezés.

Amúgy nem vagyok abortusz ellenes, ha muszáj, hát muszáj. Én csak tudom, mivel nem kívánt gyerekként éltem le az eddigi szerény 24 évem...Helyesebb lett volna elvetetni, de az én érdekem nem nézte senki...Hogy én akarom-e ezt az életet élni, amit nekem szánt a sors vagy sem...


2009. ápr. 8. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
láttam,és egyetértek
2009. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy elnézem így 17 éves fejjel, akár megnéznék akár nem ígyis úgyis csinálnák tovább.. szerinted érdekli őket? nagyon kevés az olyan aki lelkiismertesen kezdene szexelni. én is 1 éve vesztettem el, de védekeztünk és még most is védekezünk. Ritka az olyan aki 14 évesen tudja hogy mit csinál. Nagyon ritka
2009. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Hát osztálytársamnak most lesz a 2 abortusza...

látta a videót meg minden de, hiába mondjuk neki hogy, védekezzen... elkezdi 3 év alatt csak 2x esett teherbe...


17\l (én fogamzásgátlóval védekezem)

2009. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
88%
Szerintem inkább a szülőknek kéne jobban felvilágosítani(és odafigyelni rájuk) a gyermeküket,nem muszáj egyből valami véres filmet megnézetni velük. Amúgy meg,ha meg is nézik mi a garancia arra,hogy eljut az agyukig és nem a hormonok után mennek? Akkor még a szülő hegyi beszéde sem ér semmit.Egyébként meg lehet nézni hogy,hogy néznek ki: a kirívó ruha, smink,műkörmök,pirszing(!) és még sorolhatnám. 12éves kislányon olyan miniszoknya,hogy kint van mindene?! És ha jól megnézzük már mindenhonnan a szex folyik(média, ifjúsági újságok,filmek,sőt rajzfilmek).Magyarán a szexen van a hangsúly.Én is voltam 16éves,én is öltöztem kirívóan,de annyira féltem,hogy terhes leszek,hogy nem szexeltem egyik fiúval sem.De ez egyén függő és van még egy pár kislány a mai világban is,aki ilyen.Igazából fogalmam sincs mi hatna igazán rájuk ilyenkor...
2009. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Én is láttam, és én is egyetértek a kérdezővel és a válkaszolókkal is!
2009. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Hát az osztálytársadnak hamarosan már védekeznie sem kell, mert meddő lesz a sok abortusztól... Amúgy hány éves?

Mutasd meg neki ezt. De figyelmeztetlek, csak ERŐS IDEGZETŰEKNEK való! Ezt látva azért én is jobban elgondolkozom ezen az abortusz dolgon... Bár mondjuk én mindig védekezek (most már tabival), de remélem sosem esek teherbe, csak akkor, ha szeretném és nem kell döntenem, hogy gyerek vagy abortusz... [link]

2009. ápr. 8. 14:30
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
húha hát én nem néztem meg, nem szeretem az ilyesmit... 22 vagyok, lány és én is védekezek tabival természetesen, mindig is védekeztem
2009. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Huhhh.. nem birtam végignézni. en ellenzem az abortuszt, ha már egyszer annyi mód nyilik a védekezésre. vannak ovszerek, tablettak, kupok, stb. ezeket kombinalva nem létezik h baj legyen. persze csak akkor ha helyesen hasznaéjak oket. azonban ha vki mégis terhes lesz, és egyszeruen nem tarthatja meg (nincs penze, vagy tanul) akkor viszont támaogatom. mi haszon van abbol h gyerek otthon, anyuka meg az iskolapadban?
2009. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
Én teljes mértékben ellenzem az abortuszt! Az a pici is ember, csak még nagyon pici, nem ő kéri az életet, de nincs joga senkinek ahhoz h elvegye az életét! A hülye tizenévesek nem látják be, h az abortusz, nemcsak abortusz, hanem gyilkosság amit a saját kisbabájuk ellen követnek el! Az olyan embernek aki csinált már abortuszt, legyen az akármilyen okból, azt kívánom többet ne legyen gyereke! Az olyan nem érdemli meg! Amúgy nem láttam a filmet, de jobb is, úgy sajnálom őket:(
2009. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Utolso : helyzetfüggő. ha véletlenul becsuszik, es pl. nincs mit enni, akkor is vallalod a gyereket? h aztan egyutt haljatok éhen?? :S:S
2009. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!