Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem veszem be a 21. tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem veszem be a 21. tabit lehet belöle baj vagy csak hamarabb jön meg?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy valoszinüleg egyiknap véletlen 2őt vettem be mert keddi napon kezdtem a levelet és ma kellene bevennem az utolsót de észrevettem hogy már bevettem:Snem tudom hogy lehettem ilyen lüke, viszont akkor most a következö levelet elkezdjem hogy meglegyen a 21 nap vagy ne?
2011. aug. 1. 16:54
 1/3 anonim válasza:
Nem lesz belőle semmi gond,én rendszeresen elfelejtem bevenni a gyógyszert és semmi bajom nincs pedig már 15 éve szedem.
2011. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert 15 éve szeded...ha nem szeded régota am akkor csak elöbb jön meg szed mint eddig...de ha közbe marad el és már szeded fél éve akkro nem kell aggodni.ha kevesebb ideje,akor gumi.de ha utolso marad el nem gond
2011. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd be. Tarts 7 napos szünetet, aztán jövő hét HÉTFŐN kezd el szedni.
2011. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!