Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném hogy tabi mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném hogy tabi mellett hamarabb elmuljon a megvonásosvérzés ez így megoldható?

Figyelt kérdés
szerdán vettem be az utolsó szemet, tegnap kezdtem vérezni, de szeretném hogy csütörtökre elmúljon mert a párommal évfordulonk lesz. szóval ha holnap elkezdem a következö levelet szedni azért hogy elmuljon abbol lehet probélma?
2011. júl. 11. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

igen


te egy komoly hormonkészítménnyel játszadozol ,ami szimpla esetben is okozhat károkat (amit most még nem látsz előre), és felelőtlenül feláldozod a tested az élvezetért.


Szerintem gondold meg még 2x vagy beszélj nőgyógyásszal!

Ez nem játék!

2011. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem tenném

az elsőnek: ezek már nem olyan nagy hormontartalmú készítmények, tény, hogy később lehet belőle baj, de már korántsem akkora az esélyük mint korábban

2011. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen kevesebb a hormon tartalom, csakhogy van egy olyan része ezeknek a készítményeknek, amit nagyon kevés százalék tudd, mert "árt a marketingnek"

Na éln ezt a részét tudom és tudomásul is vettem. Ennek tükrében adok tanácsot.

2011. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ezek alapján akkor majd hétvégére marad az ünneplés:(
2011. júl. 11. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!