Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hamarabb megjöhet vagy ki fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarabb megjöhet vagy ki fog maradni egyszer?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön be kellett vennem egy esemény utáni tablettát, nos azóta 6 nap telt el, és nekem semmilyen mellékhatása nem lett, csak annyi hogy nem jött még meg a menzeszem, de amúgy is késett régen is általában 40 napra jött meg. Akkor most is ugyanannyi napra fog megjönni? Mert olyat is hallottam, hogy hamarabb megjöhet, meg esetleg ki is maradhat egy hónapot... Nem tudom mi igaz ebből. Légyszíves segítsetek! Még annyi lenne a kérdésem, hogy ha eddig nem voltak mellékhatások a 6 nap alatt, akkor ezután sem lesznek? Vagy esetleg csak annyi lehet, hogy kimarad egyszer, vagy hamarabb megjön? Mert az orvos azt mondta, hogy hamarabb megjöhet, de nem jött meg hamarabb. Lehet veszek majd egy tesztet is, de a mensi előjeleit már érzékeltem, csak nem értem, akkor miért nem jön meg. Várom a válaszokat, köszi! Üdv!


25/N


2011. jún. 15. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a ciklus 31. napjában vagyok most...
2011. jún. 15. 18:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 10 napra rá jött meg, miután bevettem. De még lett volna 7 nap a mensimig.

Nem hiszem, hogy kellene teszt, de ha megnyugtat, akkor vegyél egyet.

Nálam egyáltalán nem voltak mellékhatások.

2011. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Akkor valószínű, hogy nekem is megjön kb olyan 4 nap múlva. :)
2011. jún. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!