Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tablettától hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tablettától hamarabb megjöhet?

Figyelt kérdés
tegnap volt 1 hete h bevettem egy Escapelle tablettát az-az Csütörtökön. És most van Péntek és ma reggelre véreztem... pedig még kb egy jó hét még mire meg kellene jönnie. Most ez a tabletta miatt van? Mert tegnap este együtt voltam barátommal persze védekeztünk de attól szerintem másnap nem vérezhetek vagyis hát eddig még nem volt ilyen. A tabletta hormon mennyisége ennyire előretolná a ciklusomat?
2010. márc. 19. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem már be ilyen tablettát. Nagyon megkavarja az ember hormonjait.Egy ideig ne csodálkozz ha nem akkor fog megjönni mint amikor kellene. Volt hogy nekem háromszor jött meg egy hónapban. Elsőnek jött a rendes, másodszorra a tabletta miatt, aztán hóvégén pedig újra megjött. Tehát ennyire szeszélyesek a hormonok most. Én például viselkedésben is kezdtem kibírhatatlan lenni, de a barátom rendes volt és elnézte hogy ilyen vagyok a tabletta miatt. Úgyhogy ne parázz:)
2010. márc. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tuti a tabletta miatt.
2010. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is,vettem azért egy tesztet kiderült nem vagyok terhes.Teljesen feltudja borítani a hormonháztartást.

De inkább ez,mint egy nem kívánt terhesség.

2010. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)


utolsó: hát az biztos is.. inkább ez...

2010. márc. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!