Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam el anyámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyámnak, hogy fogamzásgátlot szeretnék szedni? Nem tudja hogy szexuális életet élek és még soha nem beszéltünk erröl.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok
2009. ápr. 7. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
én is 16 vagyok...és nálam is így van. én anyámak nem szóltam, hanem beállítottam az orvoshoz és vele beszéltem meg az ilyen dolgaimat.
2009. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Vagy odamész hozzá és elmondod, vagy egyszerűen nem mondod el és elmész dokihoz, ennyi.
2009. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
hát ez nagy baj ha anyutokkal nem mertek ilyenről beszélni de ez részben az ő hibálya...én fiú vagyok de van hugom...és mi sosem féltünk ilyesmiről beszélni a szüleinkkel...a hugomnak is amikor az első komoly kapcsolata volt anyám vitte dokihoz...szóval szerintem kapd össze magad és mond el neki
2009. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Anya, nézd...Érett vagyok (bár ezzel vitatkoznék 16 évesen) a szexre és szeretném biztonságban tudni magam, ezért szeretnék fog.gátlót íratni. 24/l
2009. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja és mindenképpen tudnia kell róla a szülőknek, hogy ne járj úgy, mint a tegnapi 16 éves kiscsaj, aki teherbe esett de szülői beleegyezés nélkül nem mehet abortuszra, a szülők meg azt hiszik, a világ legszentebb kislánya az övék...
2009. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Az valóban elég érdekes... 16 évesen szexuális életet élsz, és akkor a barátodról sem tud édesanyád, édesapád?

Nem szoktatok beszélgetni, vagy ilyesmi? Kellene! Főleg ilyen dolgokról. Elvégre az anyád.

2009. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha semmiképpen nem akarod, hát ne mondd el. egyedül is el tudod magadnak intézni a fogamzásgátló felíratását. bár már csak azért is illene erről tudnia édesanyádnak, mert gondolom nem te fogod megkeresni a pénzt a gyógyszerre 16 évesen... előre szólok, hogy a mai fogamzásgátló tabletták nem olcsók!
2009. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tudtak a barátomról ennyi idősen, eleve nem is volt addig nálunk, amíg be nem mutattam. Nem mondtam el sem anyunak, sem apunak, hogy már nem vagyok szűz, de mindkettő tudta. Aztán egyszer, mikor anyukám nőgyógyászhoz indult, elé álltam, és mondtam neki, hogy szeretnék elmenni vele, mert szeretnék gyógyszert íratni. Így legalább nem kellett titkolóznom, és nem kell azon aggódnom, hogy miből veszem meg a gyógyszeremet.
2009. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Vitatkoznék azzal, hogy ez az anyja hibája lenne. Vannak olyan családok (mint a mienk is), ahol egyszerűen nem szokás ilyesmiről beszélni.

Neked sem muszáj elmondanod az anyádnak. Elmész az orvoshoz, és kész.

2009. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
A 14:47-es válaszoló vagyok és én sem arra gondoltam, hogy a szüzessége elvesztéséről kellene feltétlen beszélnie az anyjával, de például az elég jól hangzik, hogy barátja van, akivel már "szexuális életet él" és az anyja nem is tud róla. Ha pedig tud, akkor sztem neki is lehet róla sejtése hogy lassan ez lesz
2009. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!