Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a velemenyetek a fogamzasga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a fogamzasgatlo tablettakrol?

Figyelt kérdés
Elsosorban az erdekelne hogy hiztatok-e tole?Valamint tenyleg van borszepito hatasa?Miket szedtek?Beletek elvezhet a parotok ha szeditek?
2009. ápr. 7. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. én eddig 2-3félét szedtem, egyiktől sem híztam

2. a bőröm sem lett kimondottan szebb tőle, de engem ez nem érdekelt

3. igen :)

2009. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én közel 8 éve szedem ugyanazt: Meliane a neve

Semmi bajom tőle, nem híztem és az utolsó kérdésedre igen a válaszom. Egyedül anno a legelső hónapban vérezgettem folyamatosan.

A bőrömön nem érzem, bár egyébként sem túl problémás. Azt mondta a doki, nem szabad váltani, ha ez ennyire bevált.

2009. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

1, én a legerősebbet szedtem (Diane 35 ) és nem híztam, pedig amúgy hízásra hajlamos vagyok

2, nekem amíg szedtem teljesen jó volt a bőrömnek, most hogy abbahagytam sokkal jobban pattogott

3, én nagyon paráztam a terhességtől szóval duplán védekeztünk (óvszer), de egyébként előfordult, hogy anélkül

2009. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Diane35 egyébként kifejezetten bőrproblémákra van, azért szépíti a bőrt, és csak mellékhatása a fogamzásgátlás. Viszont ez a gyógyszer hosszú távon nem szedhető.
2009. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Ki mondta azt a marhasagot neked hogy a Diane a legerosebb?
2009. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

több mint 20 éve szedek (kivéve terhesség)

Nem híztam, a bőröm rendben van, de nem tudom, hogy ettől vagy egyébként is így lenne.

Az a jó, hogy azt csinálunk és úgy ahogy akarjuk. (Utálnám, ha nem bennem élvezne)

2009. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem barátnőm fél év kezdte el szedni a Meliane fogamzásgátlót (18). Semmi baja nincs tőle, ugyanolyan a hangulata, "szexéhessége" mint elötte. Nincs több pattanása tőle, egyáltalán nem hízott egy dekát sem. Nem vérez tőle zavarosan, minden normális nála.Tökéletesen bevált neki, észre sem vesz különbséget. És természetesen beleélvezhetek, nem lesz terhes. Spec én (és sztem a fiúk 90%a) nem szeretem a gumit, sem a hüvelytablettás dolgot. Ketten felesben fizetjük 3 hónapra 3000forint fejenként, tehát havonta egy ezres nem drága. Egyetlen dolog, amiben változott, hogy 75/d-s melltartó helyett már 80/b-set kell hordania, mert megnött tőle a melle, de nem lóg és a formája megmaradt :) !


22/f

2009. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Lindynette 20: több ragya, görcsök, mellfeszülés, hangulatváltozás, hányinger, libidócsökkenés, fejfájás, állandó éhségérzet. Hízni akkor fogok, ha nem tudok ellenállni a fokozott éhségérzetnek. Mi gumit is használunk mellette, mivel eddig mindig közbejött vmi, ami befolyásolta a hatását. 2,5 hónapja szedem. Ha nem csinálnának ki a mellékhatások, akkor jó lenne a tabi...Biztonságosabb, mint a többi módszer.
2009. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját nőgyógyászom mondta, hogy baromi magas a hormontartalma, ezér nem is lehet tartósan szedni
2009. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintetek miért nem lehet fél évnél tovább szedni a dianet? Pont azért, mert baromi magas a hormontartalma...Hasonlítsátok csak össze mondjuk a Lindynettel, ami a legalacsonyabb hormontartalmú. Nekem is azt akarta írni a doki, de nem engedtem. Annyi rosszat hallottam róla és nem akartam fél év múlva váltani.
2009. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!