Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véd vagy nem?! Mindenki mást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véd vagy nem?! Mindenki mást mond.

Figyelt kérdés
lyndinette20at kezdtem szedni.a doki javasolta,hogy a menstruációm 5.napján kezdjem szedni.azt mondta,hogy egy hét múlva már véd.más azt mondja,hogy ez hülyeség,mert igenis kell 1hónapot várni,ami nem gond,kibírunk gumival még ennyit.csak akkor tudjam,hogy kell az az óvszer,ne abban a hitben legyek,hogy nem kell..aztán meg nehogy jöjjön a meglepi.valaki segítene,hogy akkor kell vagy nem kell,hat vagy nem hat?:)
2011. júl. 25. 21:44
 1/3 anonim válasza:
a betegtájékoztatón rajta van minden mikortól véd én nem használom de benne van olvasd végig.
2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is lindynette 20-at szedek, és én a menses első napján kezdtem szedni, doki is ezt mondta, tájékoztatóban is ez van... kétszer kezdtem el, elsőre semmi gáz nem volt, másodjára az első levél alatt volt pecsételő vérzésem, de elmúlt... elvileg egy hét után véd, DE érdemesebb megvárni, amíg beszeded az első levéllel és biztosra menni...azt az egy hónapot már kibírjátok...


3 éve szedem, 1 hónapra hagytam abba egyszer, akkor kezdtem újra... soha nem volt vele semmi gondom, volt olyan is, hogy elfelejtettem szemet bevenni, de nem csúszott be semmi...

2011. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:) elolvastam a betegtájékoztatót,abban is 1hét volt csak a fülembe ültették a bogarat ezzel kapcsolatban.gondoltam jobb,ha tapasztalatból származó véleményt is hallok:)
2011. júl. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!