Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha véletlen volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha véletlen volt?

Figyelt kérdés
A barátommal éppen szeretkeztünk gumi nélkül és mivel nekem "megvan" így úgy gondoltuk ez esetben nem szükséges az óvszer,ő elélvezett viszont mikor "elment" akkor vissza dugta,lehet ebből bajunk?
2011. júl. 24. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

baj? hát a kisbaba,nemtom neked baj lesz-e..

de most komolyan olyan sok az a párszáz forint óvszerre-.-

2011. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de amúgy mi "van meg" a lakáskulcs?
2011. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem van ismerősöm, akinek ugyan ilyen eset után 9 hónap múlva jött a baba... védekezni mindig kell... bármikor becsúszhat... -.-"
2011. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én igazándiból nem hiszek abban, hogy ha menstruálsz,kicsi az esélye, hogy terhes legyél. Szerintem ha nem védekeztek, akkor simán lehetsz terhes bármikor. De én nem értek ehhez, soha nem csináltuk védekezés nélkül, de mindenhol azt írják, hogy azért a naptármódszer, vagy a "nem bennem ment el" védekezési mód egyáltalán nem hatékony.
2011. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A naptár módszer a legkevésbé hatékony (10%), az csak minimálisra csökkenti, általában házaspárok alkalmazzák.

Nem bennem ment el meg baromság még mindig az előváladék miatt, ami ugyan kevés, de a koncentrációja a spermáknak nagyon nagy.

Tehát ha nem dugta volna vissza is lehetne....

Az hogy neked mi a baj azt nem tudom.

2011. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán megvan az esély meg egy jó fertőzésre is. De kívánom h ne legyen baj.
2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!