Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha véletlen 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha véletlen 1 nap 2 tabit vettem be?

Figyelt kérdés
a léyneg h kdden nagyon szétszort voltam és véletlen bevettem a keddit is meg a szerdait is és ma eszembe jutott h tegnap nem vettem be a szerdait és rájöttem h kedden vettem be 2-t:S az nagy gond? semmi bajom nincs,de h kell e majd kiegészítő védekezés vagy vmi?
2011. márc. 31. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kinő a 3. cicid.
2011. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xD valószínű:D xD
2011. márc. 31. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj, ha kettőt vettél be, de ha 1 szem kimaradt, és nem pótoltad 12 órán belül, akkor kell a kiegészítő védekezés. Ezen nem segít az, hogy korábban bevetted.
2011. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem hagytam ki egy szemet sem, épp h 2-t vettem be 1 nap 1et nomrálisan a 2-at előre 1 nappal
2011. márc. 31. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetek miatt érdemes nem kidobni a tájékoztatót.
2011. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kedden bevettél kettőt, szerdán hányat vettél be? ha egyet, nincs gáz, nem lesz bajod

ha szerdán nullát, akkor az baj - kell óvszer kb. 10 napig

2011. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tegnap nem vettem be egyet sem, ma reggel jutott eszembe :S köszi a segítséget.
2011. márc. 31. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a szerdait bevetted kedden és szerdán nem vettél be, akkor kimaradt egy. Ha szerdán is vettél be (mindegy melyik napit), és minden nap vettél be legalább egyet, akkor nem kell kiegészítő védekezés. De ha bármelyik nap kimaradt, akkor kell, függetlenül attól, hogy előző nap egyet, kettőt, vagy huszat vettél be.
2011. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"tegnap nem vettem be egyet sem, ma reggel jutott eszembe"


Ha 12 órán belül jutott eszedbe, akkor nincs gond.

Ha több mint 12 óra elteltével (attól az időponttól számítva, amikor a tegnapit be kellett volna venned), akkor kell a kiegészítő védekezés.

2011. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a tegnait kedden vettem be, mivel oylan nagyon szétszort votlam és elfeljtettem h már vettem be egyet:S szal tegnap nem vettem be egyet sem, akkor kell kiegészítő ah olvastam mert ma vettem be és nem pótoltam 12 órán belül...
2011. márc. 31. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!