Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5,5 hónapja szedek fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5,5 hónapja szedek fog. Gátlót (Mercilon) és ma barnás folyásom volt, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanabban az időpontban veszem be, minden hónapban a szünet ugyanazon napján jön meg, mitől lehet ez a barnás folyás (most tartok a levél felénél)? Semmi más panaszom nincs.
2009. ápr. 4. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hagytál ki szemet, akkor nem kéne gondnak lenni...Ennyi idő után már nem jó dolog a barnázás...Én megkérdezném a dokit mi a teendő, mert lehet, hogy gyógyszert kéne váltani.
2009. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fúúú lehet nem eléggé erős a gyógyszer!!

de tényleg nem normális...:S

ha csak most az 1x volt akkor nem probléma de, írd fel valahova és amikor mész gyógyszert íratni mond az orvosnak!!

Ha 4-5 napig pecsételsz akkor menj el dokihoz még húsvét előtt.

2009. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csak tegnap volt egyszer egy pici, ma már semmi.

Hét elején 3 napig használtam gyno pevaryl-t lehet az zavart be.

De mindenképpen megemlítem majd a dokinak!


Jó egészséget Nektek!

2009. ápr. 5. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, mondtam a dokinak, azt mondta, h ez normális. hát nem tudom, sztem nem az. légyszives írd meg nekem privátba majd, hogy mit mondott a te orvosod. köszi
2009. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!