Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon és Belara fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon és Belara fog. Gátlót szedtem egyik sem vált be köztes vérzésem volt. Most Tri-regolt szedek. Tudom, hogy elavult stb. , de szedtem már és semmi bajom nem volt tőle, most a 3. levél végénél barnás folyásom volt. Ez a gyógyszer sem jó?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2008. aug. 23. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mercilont én is szedtem, az egyfázisú, meg a Belara is, ha jól tudom. A Tri-regol három fázisú. Vannak kétfázisúak, lehet, hogy neked az lenne megfelelő. De szerintem mindenképpen beszéld ezt meg egy orvossal. Az is lehet, hogy valami gyulladás vagy fertőzés miatt volt barnás folyásod.
2008. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne elavult? Én is szedtem már, 16 évesen, de nem volt semmi para. Illetve egy hónapig az volt, hogy amikor beszedtem, egy fél órán át véreztem, akkor elmentem dokihoz, de azt mondta, nem kell abbahagyni, hanem felírt valamit (már nem tudom mit), azt kellett szednem mellé két hétig, és többet nem is volt ilyen gond. Aztán mióta szültem, én a Belarát szedem, de nekem azzal sincs gondom.
2008. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!