Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó rám a Durex Comfort XL?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó rám a Durex Comfort XL?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm olcsón tudja beszerezni a Durex Comfort XL - condomot. Szeretnék tőle vásárolni nagyobb tételben - de egyelőre nem tudom, jó-e rám az óvszer. A méreteim: 4,8 cm vastag, 19-20 hosszú, kerülete 13 cm. A hasonló méretekkel rendelkező nálam tapasztaltabbakat kérdezem.
2011. júl. 21. 00:27
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
12:13 én mindössze arra világítottam rá h ha ekkora a pénisz kerülete akk nem lehet ennyi az átmérője és nem tom meik fantáziádból következtetsz arra h én képletet használok ehhez, figyeltem atek orán.... tudom h gáz
2011. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ha szorít vegyél rá egy szatyrot ;)
2011. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"12:13 én mindössze arra világítottam rá h ha ekkora a pénisz kerülete akk nem lehet ennyi az átmérője és nem tom meik fantáziádból következtetsz arra h én képletet használok ehhez, figyeltem atek orán.... tudom h gáz"


hát igen, a kollégamatekból kicsit jobb vagy, mint nyelvtanból ( a meik nagyon fájt)


ha 13cm a kérdező farkincájának a kerülete (gondolom, centivel mérte), akkor az átmérő csak 4,13 cm

2011. júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam! A bunkó hozzászólónak, aki oltja a "ne ide gyere, ha becsúszik a gyerek" - szöveget üzenem, hogy ne aggódjon, tökéletes, nem hogy nem csúszkál, a felénél már szorul az óvszer, szóval tökéletes! :) Matematikai analfabéta vagyok, nem kerület, hanem körbe mérve, vagy azt se tudom, hogy mi az. Na mindegy, az átmérő a 4,8; a kerületnél nagy butaságot mondtam. Kipróbáltuk és sokkal kényelmesebb, mint akármelyik másik volt. :) A hasznos válaszokat köszönöm! :)
2011. júl. 29. 20:43
 25/26 A kérdező kommentje:
Ne vitatkozzatok a farkamon! :D Minden szuper már! :D
2011. júl. 29. 20:44
 26/26 anonim ***** válasza:

A hossz volt csak nálam kérdéses a válaszban, de kiderült jó neked. Használd egészséggel, és annak megőrzésével! ;) Amúgy nekem 4,3 centi vastag a péniszem, és a sima Durex is szoros, sima (főleg a) Lifetyle, az már csúzli úgy visszapörög és ellövöm - első óvszeres élményem volt - Jó mi? -, bár amúgy nekem éppen csak átlag közepén van a péniszem hossza, de nekem is ez vált be.


Nekem 4,3 centi és 13,6 a kerülete ott valamit elmértél.


A

2015. máj. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!