Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó rám a Durex Comfort XL?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó rám a Durex Comfort XL?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm olcsón tudja beszerezni a Durex Comfort XL - condomot. Szeretnék tőle vásárolni nagyobb tételben - de egyelőre nem tudom, jó-e rám az óvszer. A méreteim: 4,8 cm vastag, 19-20 hosszú, kerülete 13 cm. A hasonló méretekkel rendelkező nálam tapasztaltabbakat kérdezem.
2011. júl. 21. 00:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Javaslom, hogy vegyél egy kis dobozzal, és próbáld ki. Látom, hogy másból nem jutott ilyen nagy...
2011. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
94%
ha esetleg szorítana, akkor próbálkozz egy tescos szatyorral
2011. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Csinálj méretre vágott papír zacskót..hmm...valahol az origamis könyvemben van...
2011. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ma esti első hozzászólónknak, a Zseninek üzenem: nem találom gazdaságosnak a kis kiszerelés megvásárlását, továbbá gratulálok ahhoz, hogy ismeretlenül személyeskedik. Aki nem tud válaszolni a kérdésre, ne válaszoljon, mert én ezt komolyan kérdeztem.
2011. júl. 21. 00:36
 5/26 anonim válasza:
100%
az se túl gazdaságos, ha lötyög rajtad és becsúszik egy baba(Y)
2011. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ami igazán számít az a kerülete..szerintem nem kiemelkedően vastag, úgyhogy szerintem Neked egy normál méret is elég lenne. Én a helyedben vennék egy normál méretőt, felpróbálnám, és ha kicsi, csak akkor táraznék be.
2011. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem meg: bíztam abban, hogy lesz aki megosztja a saját tapasztalatait a termékkel kapcsolatban. Várom továbbra is a hasznos válaszokat...
2011. júl. 21. 00:44
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló -> A normál méretű szorít. Akkor jó lehet ez?
2011. júl. 21. 00:45
 9/26 anonim válasza:
persze, de előtte gépzsírozd be, h jobban csússzon:D
2011. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
4,8cm-re ne akarj 5,6 cm-est húzni, mert abból bizony baba lesz
2011. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!