Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó rám a Durex Comfort XL?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó rám a Durex Comfort XL?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm olcsón tudja beszerezni a Durex Comfort XL - condomot. Szeretnék tőle vásárolni nagyobb tételben - de egyelőre nem tudom, jó-e rám az óvszer. A méreteim: 4,8 cm vastag, 19-20 hosszú, kerülete 13 cm. A hasonló méretekkel rendelkező nálam tapasztaltabbakat kérdezem.
2011. júl. 21. 00:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves utolsó hozzászólónak a tapasztalatát, rendeltem belőle és tökéletes, nem csúszik le, ne aggódj. :) ROSSZINDULATÚ PÖCS EMBER


bocsánat, muszáj volt beszólnom

2011. júl. 26. 13:01
 12/26 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz rád nem a hosszúsága számít hanem a szélessége 4,8 centi még belefér.

De ha mégse ne hozzám gyere reklamálni.

2011. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
kétszínű kur.va (":
2011. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a kedves utolsó hozzászólónak a tapasztalatát, rendeltem belőle és tökéletes, nem csúszik le, ne aggódj. :) ROSSZINDULATÚ PÖCS EMBER


bocsánat, muszáj volt beszólnom"


rosszindulatú pö.cs ember a jó édes anyukád...amúgy meg igazam van, akkor is, ha te nem úgy érzed, hogy lecsúszik, de majd ha elszakad, meg bent marad, akkor ne gyere ide rinyálni, hogy most terhes a csajod vagy ki kell perkálni a 72 órást vagy az abortuszt....

2011. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
az XL 57 milliméteres. Nekem az kell :)
2011. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hasonló méretekkel rendelkezem, jó lesz rád az óvszer.
2011. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
akik beszólnak csak irigykednek rád, mert Te szexelsz és kell sok óvszer, míg nekik sajnos nincs ilyenre szükségük, mivel a marok marcsához nem kell!
2011. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Milyen képlettel számolsz kerülhetett te retard?XD
2011. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
42%
Te képlettel számolod ki a pénisz kerületét? Te retard..
2011. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

a kotonra nem kerület, hanem átmérő van írva...

az meg megmérhető pl tolómérővel.

lányoknak ajánlom figyelmébe, hogy azon még mélységmérő is van :)


a kerület amúgy átmérő szorozva PI-vel, (3.1415 stb gyengébbek kedvéért)

2011. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!