Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 1 lánynak megjön, és már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 lánynak megjön, és már nincs sok neki (mondjuk eltelik 3-4nap) és együtt van a pasijával akkor lehet terhes?

Figyelt kérdés

Mármint ugy értem, hogy beteszi neki, de utána huznak gumit és végülis az ejakulácio ugy történik meg!


Bocsi ha volt ez a kérdés csak érdekel


2011. júl. 19. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet hát.
2011. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen! Lehet!
2011. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kisfiú, ha beteszed a kukidat a kislány puncijába, védekezés nélkül, akkor igen összehozhattok egy terhességet...nyilván ejakuláció nélkül kicsi az esélye, de nagyobb annál, mint amit kockáztatnotok kéne
2011. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

akkor mér mondják azt, hogy ugy nem leehet teherbe esni ha 1 nö menstruál és a pasija nem élvez el benne?


nem akaork snekit fárasztani a biologiával, elre is bocsi!

2011. júl. 19. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Elvileg menstruáció után nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe essen és elvileg ha nem élvezel el benne akkor kicsi az esélye, hogy terhes lesz, de az esély megvan... lottónak is kicsi az esélye, mégis játszák... csak ott a szerencsés nyertes pénzt kap, ti max. egy babát.
2011. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én lány vagyok!:)

csak feltettem a kérdést mer érdekel mer sokat olvastam h lehet is meg nem is.

nem velem törtétn vagyis velem biztos nem csak felvetettem 1 kérdést, ne haragudjatok h ilyeneket kérdezek

2011. júl. 19. 23:15
 7/12 anonim ***** válasza:
kislány, ha szexelni akarsz, akkor védekezzetek óvszerrel, az véd a terhességtől és a nem kívánatos fertőzésektől is
2011. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
aj de tisztában vagyok a védekezéssel, csak ezt megkérdeztem! na:D
2011. júl. 19. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:

úúúúú

Hát azért mondják azt, mert ekkor elvileg nincs érett petesejt. Ami aztán egyáltalán nem biztos, mivel az orgazmus során kilökődhet egy.

A menstruáció alatti szexet, meg legyél szíves azonnal elfelejteni, mert nagyon veszélyes. Tudod ilyenkor a szülőcsatorna nyitva van és a kórokozók bejutnak a méhűrbe a hasűrbe, és nagy valószínűséggel lehet majd a későbbiekben méhen kívüli terhesség, vagy akár nem lehetsz majd terhes.

És máskor figyelj oda a megfelelő védekezésre!

2011. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mikor fogják már fel végre az emberek, hogy menstruáció alatt, után, a globális felmelegedéstől és a pandamacik szívszorító helyzetétől függetlenül MINDIG VÉDEKEZNI KELL!!! jó ég..
2011. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!