Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki úgy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy van együtt a pasijával, hogy már nem szerelmes belé, de függ tőle és nem tud elszakadni?

Figyelt kérdés

5 éve járunk,de már csak szeretet van,közben beleszerettem egy másik pasiba,aki iránt olyan erős vonzalmat érzem,mint a mostani párom iránt soha.Viszont nem hagyhatom még el a jelenlegit,mert anyagilag függök tőle.Nagyon rossz ez...Minden nap és éjjel arra a másikra gondolok már hosszú hónapok óta...volt is köztünk valami,de hamar vége lett (mindegy,hosszú)

Mit csináljak? Közben meg lelkifurdalásom van hogy miért nem vagyok boldog,hiszen annak kéne lennem,van egy párom,aki sokat tesz értem.Hálásnak kéne lennem,nem? Mért a másikra vágyom?


2009. aug. 10. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
természetesen
2009. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de ha elmennél hozzá, akkor 5-6 év múlva vele is így járnál :S
2009. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudom,hogy a szerelem elmúlik egyszer...:S Nem is hosszú távra tervezek. Csak nagyon vonz a pasi.
2009. aug. 10. 19:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Voltam úgy, de el kell tudni szakadni, bármi van is, és vissza se nézz.

Csak így sikerülhet.

2009. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is így vagyok
2009. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi! És hogy oldjátok/oldottátok meg? Csak mert egyik percben úgy érzem,hogy szeretem/kedvelem a jelenlegi páromat,tök jól elvagyunk,jó programokat csinálunk,viszont ha nem vagyok vele 1 napig,megint jönnek a depis gondolataim hogy szakitanom kéne stb.

Ahhoz a nap 24 órájában vele kéne lennem hogy ne gondoljam azt,hogy szakitani kéne...nem vok normális,mért érzem ezt?

2009. aug. 21. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van épp! Még az 5 év is stimmel, és nem tudom mit kéne tennem, ezért megbeszéltem a másikkal, hogy ne találkozzunk egy ideig.(köztünk nem történt semmi)

Hátha kapsz valami hasznos választ, nekem is jól jönne. Nekem akkor ez tünt a leghasználhatóbbnak, de így is éjjel-nappal a fejemben jár.

2009. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Már ne is haragudj, de ha csak azért vagy a pároddal, mert "anyagilag függsz tőle", akkor nekem úgy tűnik, hogy kihasználod... Biztos, hogy ez a legfőbb érv, ami mellette tart? Próbálj meg visszagondolni a szép dolgokra, a kapcsolatotok elejére. Nem hiányozna, ha ez már nem lenne? Ha úgy gondolod, hogy érdemes, akkor egy kis energiabefektetéssel újra fellobbanhat köztetek valami. Egyszerűen túl sok idő telt el, mostmár aktívan is tennetek kell valamit a kapcsolatotokért.

Viszont csak a pénz miatt ne maradj vele. Ez enyhén szólva "csúnya dolog". 25/F

2009. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

de jó hogy ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a dologgal:) illetve nem jó,csak tudjátok hogy értem!

Biztonság,szeretet vagy szenvedélyes szerelem? mindkettő kéne,de ezt nem lehet...Elhagytam a másik pasit,de nem tudok belenyugodni hogy soha többé talán nem érezhetem azt amit Vele. Viszont el kéne előtte hagynom a jelenlegit,mert nem tudnám megcsalni,nem érdemli meg.Meg azértlelkileg kötődöm hozzá,ő az egyetlen ember aki igazán megért.( Szüleimmel nem jövünk ki)Na most mi legyen? Tudom kissé zavaros az ügy,de köszönöm ha vki segít! :)

2009. aug. 21. 17:53
 10/13 A kérdező kommentje:
17:50: nem csak a pénz miatt,nem vagyok olyan nő.De jelenleg olyan élethelyzetben vagyok,hogy nem tudom ezt figyelmen kívül hagyni,sokszor nem tudom mit fogok enni aznap.:((
2009. aug. 21. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!