Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki úgy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy van együtt a pasijával, hogy már nem szerelmes belé, de függ tőle és nem tud elszakadni?

Figyelt kérdés

5 éve járunk,de már csak szeretet van,közben beleszerettem egy másik pasiba,aki iránt olyan erős vonzalmat érzem,mint a mostani párom iránt soha.Viszont nem hagyhatom még el a jelenlegit,mert anyagilag függök tőle.Nagyon rossz ez...Minden nap és éjjel arra a másikra gondolok már hosszú hónapok óta...volt is köztünk valami,de hamar vége lett (mindegy,hosszú)

Mit csináljak? Közben meg lelkifurdalásom van hogy miért nem vagyok boldog,hiszen annak kéne lennem,van egy párom,aki sokat tesz értem.Hálásnak kéne lennem,nem? Mért a másikra vágyom?


2009. aug. 10. 01:09
1 2
 11/13 anonim válasza:

17:50 vagyok. Ne haragudj kérlek, nem tudhattam.

Akkor viszont a hozzászólásom közepe még aktuális lehet... Próbáljátok meg egy kis "melóval" helyrebillenteni a dolgot. Ha pedig végképp nem megy, vagy nincs értelme, akkor te is tudod, mit kell tenned...

2009. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd, a szerelem nem örök. A szerelem nyilván átalakul egy idő után szeretetté, de szerintem akkor is kell annyira tisztelni és becsülni a párodat, hogy nem csalod meg, és nem "dobod el" egy hirtelen fellángolás miatt. Főleg, ha ilyen odafigyelő párod van (ritka manapság). Szerintem igen, hálásnak kéne lenned, és 5 év, az 5 év. Utána lehet,hogy megbánnád, hiszen kötődsz még Hozzá rendesen. Azt pedig nem tudhatod, mi lenne a másik pasival, hisz nem ismered annyira, mint a párodat. 5-6 évente nem lehet csak úgy eldobálni egy embert, aki odavan Érted, s Te is érte, csak ez most picit csökkent. Van, hogy megtetszik valaki, de el fog múlni szerintem. S rájössz, hogy sokkal többet ér Neked az a biztos, mint a vonzó bizonytalan.

Szerintem.

Persze Te döntesz. De okosan :) A szívedre hallgass, ne a szemedre, és a lábadközöttire.

Sok sikert!

2009. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi,megfontolandó...:)
2009. aug. 21. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!