Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyik ismerősöm 1,5 hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm 1,5 hete feküdt le a pasijával először (azóta 2x voltak együtt), védekeztek, nem is vettek észre semmit, hogy baj lenne, de most késik neki, puffad, görcsöl, stb. Terhes lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm, blablabla.
2009. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöd fiú vagy lány? Nem mindegy.
2009. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem!meg fog jönni neki
2009. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány. És tényleg ismerős, csak meg szeretném nyugtatni, ezért én tettem fel itt a kérdést, ő nem használja az oldalt. De igazából ez most lényegtelen. Ha neked úgy jobban tetszik, akkor ez velem történik. Jobb? :)
2009. dec. 30. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet terhes. h védekeztek?? megszakitással?? az a legdivatosabb itt, az oldalon. áá, nem lehet terhes.. az előváladékban nincs spermium. ha ha, baromság. persze, h lehet terhes.
2009. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
lehet hogy beképzeli magának. nekem szombaton kellett volna máig még semmi.várjon még és hétvége felé teszteljen.
2009. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztek, de nem szakadt ki. Mégis paráznak most... Reméljük megjön neki, csak késik. Mert hát görcsöl, meg puffad... Ez mensi előtt is előfordul. Velem legalábbis... Csak hiába magyarázom neki... Most totál kész van :S
2009. dec. 30. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:
használjanak mellé pharmatexet. az jo az ilyen esetekre. akkor nem gond, ha kiszakad a gumi.
2009. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha görcsöl össze vissza, h mikor jön már meg, az i9s késleltetheti. Nem valószínű h gáz van.
2009. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha mindig dupla védekezést használna az ember, akkor gyakorlatilag többe kerülne a szex, mint az ennivaló.

Ne félj nem terhes az ismerősöd, a puffadás, görcsök mind a menstruáció előjelei. A késés pedig abból adódik, hogy most voltak együtt először. Az általában a következő menstruációt késlelteti, nem is tudom miért nem mondta más már előttem. Szóval nyugalom, a terhesség teljesen kizárt.

2009. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!