Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menzeszem, de most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menzeszem, de most hagytam abba a gyógyszert. Aug.20-án jött meg, elmúlt 31-én, és szept.2-án kellett volna elkezdenem újra.7-én voltunk együtt a párommal, akkor lehet, h már teherbe is estem? Néha görcsölök, de az erős folyáson kívül semmi!

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 15:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam a dátumot!Aug.28-án jött meg,és 31-én múlt el!
2009. okt. 6. 15:41
 2/6 anonim ***** válasza:
és elkezdted újra szept 2.-án? ha nem, és 7.-én együtt voltál a pároddal akkor necsodálkozz ha teherbe estél.
2009. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem!Nem kezdtem el szedni a gyógyszert!Szóval akkor valószínű,h terhes vagyok??Csak mert nem hittem volna,h ilyen hamar sikerül?!
2009. okt. 6. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam.Aug. 18.-án hagytam abba, akkor még a gyógyszer hatására meg is jött, de ugye már nem folytattam tovább, mert babát szeretnénk.Egész szeptemberben görcsölt a hasam alja, a mellbimbóim annyira fájtak, hogy ha hozzáértem, mint előtte sose. Már én is azt hittem, hogy terhes vagyok (elég sokszor voltunk együtt), de 39 napra végül megjött. Nem azt mondom, hogy te is így leszel, lehet hogy neked már elsőre sikerül teherbe esned, de azért ritka. Én elég sokáig szedtem a gyógyszert, 5 évig. Sok szerencsét!
2009. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Én 5 év után abbahagytam 2 évvel ezelött,akkor nem jött meg fél évig,és kiderült sajnos,h sok kicsi cisztám volt,így az orvos később felírta nekem a Belara nevü gyógyszert,ami állítólag megakadályozza a ciszták kialakulását!ennek már másfél éve,h elkezdtem.Holnap csinálok majd tesztet!Drukkolok Neketek!És köszönöm!:)
2009. okt. 6. 16:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt!Miért is vártam más eredményt ennyi idő után??!!!:S:(
2009. okt. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!