Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy is van ez? Menzesz utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Menzesz utáni X napig fogamzásképtelen a női szervezet? FONTOS!

Figyelt kérdés
Évek óta vannak azok az igazából semmit érő felvilágosító órák az iskolában, és mivel hogy már 11.es vagyok, nem tudnak nekem újat mondani. Na de! Új védőnő jött hozzánk, és említett egy olyan dolgot, hogy a ciklust követő X napon belül, nem eshetünk teherbe. Hány napra érvényes ez? Vagy egyáltalán tényleg igaz e... Nagyon fontos!
2011. júl. 18. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bármikor teherbe esni = Bármikor amikor peteérésed van és bármikor lehet peteérésed.

Írtam, hogy nekem is volt már 13. és 28. napon PÉ-m. Ha itt számolgatok, hogy na csak azon a 2 nap alatt tudok teherbeesni, akkor minden alkalommal jól mellélőttem volna. Olvasgass itt a teherbeesés témakörben, nem egy nő van, akinek pl. mensi alatt volt peteérése és akkor lett terhes...Így nem lehet kijelenteni, hogy van olyan nap, amikor neked 100%, hogy nem eshetsz teherbe, mert nem tudhatod, hogy nem épp akkor van Pé-d (max ha ovutesztelsz a ciklus alatt minden nap...mert hőmérőn is csak utólag látod):


Azért mert valamihez totál nem értesz, másvalaki még nem hülye!

2011. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem fogalmazok nyomorékul, hanem te vagy képtelen a szövegértésre. Olyan dologba kötöttél bele ami le volt írva.

"És bármikor teherbe lehet esni, nincs olyan h X napon 100%, hogy nem lehet teherbe esni, csak kisebb az esély." Ezen nem értem mit lehet nem érteni, feltételeztem, hogy a kérdezőnek van annyi IQ-ja, hogy a teherbeeséshez kell egy érett petesejt, ami bármikor lehet.



A tizenéves unintelligens p*csát meg kifejezetten sértőnek érzem, 25 éves vagyok két diplomával.

És ha jól láttam te kezdtél el sértegetni én semmi sértőt nem írtam, de neked mi volt az első mondatod? "Nagy f.sz vagy kedves utolsó. Látom te sem jártál biológia órákra :)" "vajon nekik tényleg fingjuk sincs arról, hogy mekkora gyökerek?" Szóval ne kezdjünk el arról vitatkozni, hogy ki a tizenéves unintelligens gyökér...jó? :)

2011. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se :D


A 2 diplomáddal meg kitörölheted, ha egyszer ilyen buta vagy. A tanultság nem egyenlő az intelligenciával, ezt jó, ha tudod.

2011. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De nem értem, hogy miért kell támadni? Bántottalak én?

Az hogy nem tanítottak meg téged szöveget értelmezni és normálisan beszélni, nem az én hibám, ne rajtam verd le légy szíves.

2011. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!