Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan reagál a szervezet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagál a szervezet a fog. Gátló abbahagyására?

Figyelt kérdés
Abba szeretném hagyni a szedését, mert nagyon csökkent a libidóm. Nem kívánom egyáltalán a sexet és félek, hogy e miatt elveszítem a vőlegényem.
2010. szept. 11. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Elapsált idő
2010. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapig nem jött meg a menstruációm. Sokszor szédültem vagy hányingerem volt, de ezeket félretéve sokkal jobb lett nekem is a nemi életem.

A gyógyszer szedése alatt nagyon kevésszer kívántam a szexet, sokszor veszekedtünk is emiatt a párommal, de aztán abbahagytam és olyan, mintha egyszerre akarnám bepótolni az elmúlt 5 évet, amíg szedtem a bogyót. Minden rendbe jött és most már nem egyszer előfordul, hogy én kezdeményezem a szexet. :)

Ha abbahagyod és eleinte furán érzed magad, és nem jönne meg, az teljesen normális lesz. Viszont ha 3-4 hónap után sem jön meg, akkor mindenképpen keress fel egy nődokit!

2010. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló gondolatát még kiegészíteném azzal, hogy a mensid elmaradása esetén ne fogadj el olyan hormonkészítményt, amely úgymond meghozza a menstruációt. Azzal nem leszel előrébb. Ha nem jön meg egy darabig, nem kell pánikolni, a szervezet éppen szedi rendbe magát. Néhány terhességi teszt azért jöhet ilyenkor, az ördög nem alszik.

Fanni

2010. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!