Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki még soha nem szedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki még soha nem szedett fogamzásgátlót, miért nem tette?

Figyelt kérdés

Légyszi olyanok, akik a KÉRDÉSRE válaszolókat kívánják piszkálni, inkább ne írjanak semmit!

Olyanok válaszát várom, akik aktív nemi életet élnek, nem 10 évesekét és nem fiúkét a poénokkal.. Köszi!


2009. márc. 31. 14:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
30 éves nő vagyok és sosem szedtem fogamzásgátlót, csak esemény utáni tablettát néha, amikor szükséges volt. Az ok igen egyszerű: nem szedhetek hormonális gyógyszereket érszűkület és szívproblémák miatt.
2009. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is idegenkedtem a hormonális készítményektől, nem is tervezem h bármikor szedjek. Így is mérgezem magam eléggé, nem kell még ez is...
2009. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Kedves első!

De az eseményutáni is hormonkészítmény.

24L

2009. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Harmadik! Valóban hormonkészítmény az esemény utáni is, de nem mindegy egy szívproblémás számára, hogy rendszeresen tömi magát hormontartalmú gyógyszerrel, vagy néha-néha vesz be egyet azért, hogy elkerülje a nem kívánt terhességet. Inkább a tabletta, ha már megtörtént a baleset (kiszakadt az óvszer), mint egy abortusz...
2009. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Így értem, igen, igazad van!
2009. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Várom a továbbiakat :)
2009. márc. 31. 14:28
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Én szedtem 5 évig Marvelont, de utána nagyon nehezen jött össze az első gyerek.Azóta már majdnem trombózist kaptam egyszer, annyira viszeres a lábam-ezért teljesen kizárta az orvosom, hogy én még valaha fogamzásgátlót szedjek,ezért inkább feltetettem egy spirált ami mellett pár hónap múlva terhes maradtam.Ez van.Gyógyszer kizárva, spirál kilőve, 3. gyerek után max. elköttetem magam.
2009. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

en szedtem fel evig.soha tobbet.

a nogyogyasz meg kuldott volna ilyen-olyan vizsgalatokra, de mar igyis 3 honapja jartam a laborokat,elegem volt, felirattam. a mellekhatast mondjuk igyse ugyse mutatta volna ki semmilyen labor. csomo lett a mellembe,kimuotttek, azota is csak baj van vele :(

en tobbet nem tudnek tablettat szedni, folyton csak idegeskednek vele. pedig neha nagyon szeretnem, isteni erzes volt tudni mikor jon meg (magatol folyton rengeteget kesik,pedig mar 20 vagyok), nem idegeskedni folyton h mi van ha...., szex kozben nem kellett massal bibelodni.... szoval amugy jo volt. de igy utolag azt mondom h nem erte meg.

2009. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg ismerősöm panaszkodott rá...Nem is a szedése alatt,hanem akkor,amikor abbahagyta!Sokan elhíztak tőle, volt akinek gyönyörű bőre volt,és a tabitól kiragyásodott, volt,aki még így is terhes lett,pedig rendszeresen szedte!Sokaknak elég nehéz utána teherbe esni,vagy nem is tudnak!Én inkább 23 évesen szülök,minthogy 26 évesen évekig kelljen próbálkoznom!Ja!Az egyik ismerősömnek 2 szem úgy felborította a hormonháztartását,hogy azóta is szenved tőle(2 éve)...Szóval nekem ne mondja senki,hogy az évekig szedett gyógyszer pár hónap alatt kiürül,és ha terhes leszek, nem hat ki a babára!Ráadásul szedhetek majd idős koromban éppen elég gyógyszert...
2009. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

Én most akarom felíratni.

Meg akartam várni, amíg betöltöm a 20-at, mert a nőgyógyász is azt javasolta h próbáljuk minél későbbre kitolni, meg én is úgy gondolom, h nem feltétlen tesz jót egy 16 éves szervezetnek, ha teletömik hormonokkal.

Viszont nemrégiben eseméyni utánit kellett bevennem, és rájöttem, h inkább kis adagokban, mint egyszerre a 3 havi adag...

Kicsit tartok tőle, sok rosszat hallottam róla, egy bnőm pl pánikbeteg lett tőle, arról nem beszélve h 7 kilót hízott.

2009. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!