Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalaitok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalaitok vannak a Gracial gyógyszerrel kapcsolatban? Mennyire véd? Mellékhatársok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Véd, ha rendesen szeded! Mint bármelyik!

Hogy mellékhatások lesznek e nálad, majd kiderül, mert mindenkinek másképp reagál rá a szervezete!

Én 5 éve ezt szedem és maximálisan meg vagyok elégedve vele! Csak kicsit drága!

2009. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia, én 19 éves korom óta szedem. Most vagyok 25. Nekem nagyon bevált, esténként veszem be 21-22 között. Nincsenek nálam mellékhatásai (nem híztam tőle, nincs hányingerem stb), és mindig időben megjön a havim (sajnos a görcsöket nem szünteti meg). Antibiotikumot is szedhetek mellette, nem csökken a hatása. Tényleg drága egy kicsit, de szerintem megéri. Nem váltanék más fogamzásgátlóra.

Ha először szeded, akkor készülj fel, hogy lehet hogy fogsz vérezgetni az elején két menstruálás között is. De ez egy-két hónapon belül elmúlik.

2009. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is több éven át szedtem a Gracialt, 100%-ig meg voltam vele elégedve. Volt olyan is, hogy elfelejtettem bevenni, és akkor sem történt semmi baj.

A görcsöket illetően csatlakozom az előttem szólóhoz, azokat nem szünteti meg, de a mensim mindig napra pontosan jött meg.

Csak ajánlani tudom, de persze a nőgyógyász dönti majd el, hogy melyik a legideálisabb számodra.

Mellékhatásai nálam abszolút nem voltak.

2009. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na a sok szép pozitív komment után egy kevésbé az. Én is ezt szedtem, hát nálam jöttek elő mellékhatások. Az egyik, hogy minden újabb levél elkezdésekor kb 1 hltig hasmenésem volt a gyógyszertől, emiatt tök paráztam hogy nem-e csökkenti a a hatékonyságát. Hónapokkal az 1. levél után is még mindig feszültek tőle a melleim, de nagyon, 2héttel mensi előtt már görcsölt a hasam, görcsöklet nekem sem szüntette meg, tök pattanásos lett tőle a bőröm. Vérzésemmel mondjuk ok volt minden, napra pontos volt és közti vérzéseim se voltak. Most átváltottam egy másik gyógyszerre, ennek semmi mellékhatása, viszont 12. tabi óta van pecsételgetésem. Szóval meg vagyok áldva velük. Remélem azért elmúlik, elvégre ez még csak az 1. levél volt...és más mellékhatást tényleg nem fedeztem fel eddig.
2009. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! rendesen szedem már 9 hónapja, és folyamatosan feszül tőle a mellem, de az megnyugtat, hogy nem csak nekem görcsöl a hasam ha mens. van! előző két hónapban szedtem másféle gyógyszert is, akkor ugye így is védett?
2009. márc. 30. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedtél?
2009. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Fromilid, köhögésre!
2009. márc. 31. 18:26
 8/8 anonim válasza:
Én kicsit több mint fél éve szedem, és semmiféle mellékhatást nem tapasztaltam. A bőröm nem változott, nem híztam (sőt, fogytam pár kilót), nem feszülnem a melleim. Az, hogy hogyan reagál valaki, a szervezetétől függ, valakinek jó az egyik fajta, míg a másik kínokat okoz.. Szervezet, illetve hormonháztartásfüggő..
2009. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!