Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek váltsak időpontot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek váltsak időpontot?

Figyelt kérdés

Szerdán kéne bevennem az köv. 3havi adag fogi gátló első levelét, de hétfőn mentem volna íratni, de a doki nem rendelt. Majd szerdán tudok csak mennni a dokihoz és ugyebár akkor kellene bevennem a tabit is. Eddig mindig este 6kor vettem be (már 2éve), de most nem hiszem hogy menni fog,mert még ki is kell váltani és a doki amugyis 4-től rendel és addig nem fogok sorra kerülni,mert sokan lesznek, hogy nem volt két napig.



Ennél a levélnél akkor csináljam úgy, hogy inkább este pl. 8kor veszem be és a köv. levéllel meg ismét 6kor? nem nagy borulás ez, félek tőle, hogy minden változik :S


Lindynette20-at szedek.


2009. márc. 24. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Annyi csúszás belefér. Ha parázol, max húzzatok gumit még 1 hétig. Szerintem nem kell áttérned másik időpontra.
2009. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi csúszástól nem lesz bajod! Én is most váltottam időpontot, reggelről estére!
2009. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor váltsak 8ra vgy nem számít? azért aggódom,mert ez csak az első szem lenne a levélből :(
2009. márc. 24. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az a 2 óra nem számít, nyugodj meg. de ha már úgyis mész gyógyszert íratni, kérdezz rá a dokidnál, hátha ha ő mondja hogy nem számít akkor jobban megnyugszol
2009. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
húú ma már felidegesített a doki, mentem délelőtt és délig rendelt és én odaültem negyed 12re ,de persze a papírt nem szedte be az asszisztens :@.azt mondja jöjjek vissza délután,mondtam hogy csak gyógyszert iratnék, de nem a főorvos ur siet, jöjjek vissza. hát azt hittem kicibálom,nem igaz hogy nem bírt egy rohadt receptet kiadni!!!!!
2009. márc. 25. 12:29
 6/6 A kérdező kommentje:
nah 2óra várakozás után végre megvan a tabi és be is vettem!
2009. márc. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!