Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 évesen nagyon korai?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen nagyon korai?

Figyelt kérdés
szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni.barátommal 2 éve vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le. a gumitól nagyon félek, h kiszakad. a tabletta meg ha jól tudom majdnem 100%-os.lehet valamilyen következménye annak, h ha ilyen korán elkezdem szedni? dokihoz is elfogok menni, megbeszélni vele a dolgokat, de még nemtudom. Lehet h kiröhögne:D v ennyi idősen fel sem lehet írnia. Jah és légyszi ne hurrogjatok h hű de fiatal vagyoka szexhez. Tudom, de megbízom a páromban, szeretjük egymást.
2009. márc. 23. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16 évesen nem korai a szex, bár a tabit 18 előtt nem írattam volna fel. Kérdezd meg a dokit, hogy ő mit mond. Biztos, hogy nem fog kiröhödni. Az orvosok nem ilyenek
2009. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem! A mai gyógyszerek elég biztonságosak és nem károsak az egészségre! Szerintem inkább kisbaba lenne még korai... bár ez az én véleményem:D
2009. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
inkább már szeretkeznétek gumival, nincs az az isten hogy kiszakadjon:) de szerintem a foggátló nemcsak neked, egy jóideig bkinek korai lehet, persze megoldható
2009. márc. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te érzed hogy, a szervezted képes rá...

Nézd bnőmnek már 14 éves korában olyan testi fejeltsége volt hogy, kb 20 éves idomokkal rendelkezett. 15 évesen fogamzásgátlót szedett.

A Másik bnőm alkatilag örült ha 12-13 nézték elment nőgyógyászhoz azt mondta az orvos nem írja fel neki a tabit. (16 éves volt)


Személy szerint én 16 évesen írattam fel mert, elszakadt a gumi (minőségi) (nem lettem terhes szerencsére).

Azóta tabit szedek és meg vagyok vele elégedve :)


Neked kell eldönteni mit szeretnél.


(Ha megnézed egy sürgősségi tabiban egy lórúgásnyi hormon van. És egy nőnek (lánynak) egész életében 2-3 ajánlják a bevételt. Nem játék.

2009. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!