Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek ilyen esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Terhes lehetek akkor ha menstruálok a barátom nem élvezett belém de viszont az előváladék belém ment
2011. jún. 19. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz alatt szexeltetek vagy most menstruálsz?

Az előbbi esetben talán, (kicsi az esély) ha most mensturálsz akkor nem.

2011. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Menzesz alatt szexeltünk nem élvezett belém csak az előváladék ment belém, de úgy tudom attól is teherbe lehet esni
2011. jún. 19. 20:19
 3/12 anonim válasza:

Most attól félsz, hogy szép leszel, vagy hogy divatos a terhességtől? Haj ill bőrápolás előváladékkal?

KATEGÓRIA!

2011. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom tudom rossz helyre írtam.De véletlenül mert szar netem és előtte abba témába voltam benne mind1.Bocs,de azért az éretelmes válaszokat megköszönöm
2011. jún. 19. 20:36
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Isteneeeeem! Itt senki nem tanult biológiát? Az előváladék nem tartalmaz spermiumot, mivel arra szolgál hogy ejakulálás előtt kitisztítsa a húgycsövet. Abban az esetben tartalmazhat ha legutolsó ejakuláció óta nem volt vizelete a férfinak, de azok sem életképes spermák. A nő petefészkében nagyon hosszú az út ha a férfinak orgazmusa van és a nőbe élvez még akkor is a spermiumok 90%-a elpusztul. A terhességhez pedig megfelelő hőmérséklet kell hogy legyen a nő testében, peteérésnek kell lennie és sok más dolog. Hasznos a biológia forgassátok a könyvet;)
2011. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Épp az h az előváladék igenis tartalmaz spermiumot!!Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség.
2011. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:) de akk én most lehetek terhes?Érdemes elmennem orvoshoz vagy esetleg tesztet csináltatni?
2011. jún. 19. 21:31
 8/12 anonim ***** válasza:

21:06-os: Talán neked sem ártott volna némi biológiát tanulni. A nő petefészkében hosszú az út? Hát gratulálok.


Kérdező: Igen, lehetsz terhes, bár eléggé elhanyagolható az esélye.

Mindig védekezni kell (nem megszakítással).


És egyébként teljesen mindegy, hogy ki mit gondol az előváladék kérdésről. Hiába bizonygatja itt vki, hogy nincs benne spermium, ha egyszer a tapasztalatok azt mutatják, hogy 100 nőből ezzel a védekezéssel 35-40 egy év alatt teherbe esik.

2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a pontos választ:)de akk én most mit csináljak mert a teszt én úgy tudom az aktus után 2-3 hét múlva mutatja ki.Rohanjak 72 órás tablettáért vagy mit csináljak?
2011. jún. 19. 22:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát a te tested, te életed, azt csinálsz, amit akarsz. Mint mondtam, elég elhanyagolható az esély a terhességre, mivel menstruáltál. Ráadásul nem élvezett beléd.

Te tudod, hogy neked mekkora kockázatot ér meg a dolog. Én pl. nem venném be a tabit.

2011. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!