Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 14éves lány szedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14éves lány szedhet fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 12:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát ha a földön fetrengenék a menstruációs fájdalom miatt sem szednék fogamzásgátlót. Szerintem eléggé nem ért a dolgához az az orvos aki rendszertelen menstruációra fogamzásgátlót ajánl. Nem cukorka az hogy mindenre szedni kelljen. Ennél már csak z a jobb mikor valaki pattanásos bőrre szedi :D
2011. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
a fogamzásgtátlonak ez egy igazáb frappáns marketing fogás, hogy ugy állitják be mint egy csodaszert a menstruácios fájdalmat ellen. egy igazi csodaszernek állitják be.
2011. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
áhhh a fogalmazaásgátlót még ne!! inkább kapartasd ki a méhedet!!!!!!! mi a g>ecinek kell az neked???
2011. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
88%

Én most lettem 15 és a 4.levél tabit kezdem el.Szerintem mindenki más,csak is ő tudja,hogy mennyire érzi magát érettnek.Én fél év után feküdtem le a barátommal.(1éve vagyunk együtt) kívülállóként senki sem lát bele a másikba..nekem eddig semmi bajom a gyógyszertől.(cypromix)

inkább gyógyszer,mint abortusz!:)

2011. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
így van kedves utolsó, köszönöm a választ minden pozitív hozzászólónak. :)
2011. okt. 11. 20:36
 26/26 anonim válasza:
Nem a kor számít!!! Én pl most akarok fogamzásgátlót szedni most készülök el menni az orvoshoz.. nem az számít hogy hány éves egy lány hanem az hogy mennyire van ki fejlődve a szervezete. Inkább szedek gyógyszer minthogy el vetessem a véletlen babámat.. És csak hogy ne kérdezzék a korom.. 15 leszek most májusba..
2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!